konto usunięte

Temat: praca - członek komitetu sterującego, członek zespołu...

OGŁOSZENIE O REKRUTACJI OSOBY
uczestniczącej w pracach Komitetu Sterującego
[TB-12]

Dotyczy:
Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka
Działanie 3.1. Inicjowanie działalności innowacyjnej
Nr projektu: POIG.03.01.00-00-029/09

Szanowni Państwo.

Zarząd TechnoBoard Sp. z o.o. w związku z realizacją w ramach „Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013, Działanie 3.1 projektu „TechnoBoard – pre- i in-kubator komercjalizacji przedsięwzięć gospodarki elektronicznej” (POIG-03.01.00-00-029/09) – przekazuje niniejszym zaproszenie do składania ofert-kandydatur na realizację (przez oso-bę fizyczną) roli:

OSOBY w ramach ZESPOŁU PREINKUBACYJNEGO
uczestniczącej w pracach KOMITETU STERUJĄCEGO

za okres luty 2011 r. - 31 maja 2013 r.

I. Warunki składania ofert:
A. Aby oferta została uznana za ważną, należy przesłać zgłoszenie wraz z niezbędnymi klauzulami upoważniającymi do przetwarzania danych osobowych wyłącznie na cele rekrutacji.
B. Zgłoszenie można składać bezpośrednio na biuro TechnoBoard Sp. z o.o. w formie papierowej lub korespondencją elektroniczną na adres zarzad@technoboard.pl
C. Zarząd TechnoBoard skontaktuje się tylko z wyselekcjonowanymi (na bazie przesła-nych zgłoszeń) osobami.
D. Aby zgłoszenie zostało uznane za ważne, musi:
i. Zawierać propozycję formy współpracy (umowa zlecenie lub umowa o pracę) oraz wstępnie oczekiwanej kwoty wynagrodzenia:
- brutto w przypadku stałej umowy zlecenia;
- brutto-brutto (wraz z ubezpieczeniem społecznym po stronie pracodawcy) w przypadku umowy o pracę.
ii. Zawierać termin ważności oferty do 28 lutego 2011 r.
iii. Zostać złożona zgodnie z punktem B powyżej w terminie do 7 lutego 2011 r., o ile firma TechnoBoard nie ogłosi na swojej stronie interne-towej zmiany tego terminu (adres: http://technoboard.pl/o-nas/zapytania.html )

II. Podstawowe obowiązki i wymagania:

Wykształcenie:
- preferowane wyższe ekonomiczne lub wyższe techniczne lub równoważne

Wymagane doświadczenie i umiejętności z zakresu:
- aktywnego udziału menedżerskiego w efektywnym procesowaniu projektów infor-matycznych lub internetowych, przy zachowaniu pozytywnej i partnerskiej komunikacji pomiędzy uczestnikami zespołu projektowego i otoczenia projektowego;
- bezpośredniego kontaktu w relacjach partnerskich (np. handlowych, logistycznych lub innych w których reprezentowana jest firma przez pracownika);
- minimum średnio-zaawansowanej obsługi pakietu MS Office wersja minimum 2007;
- obsługa poczty elektronicznej oraz komunikacji z firmą poprzez smartphone;
- zachowaniu poufności danych oraz tajemnic firmowych dla atrakcyjnych pomysłów biznesowych;
- mile widzianego (nie obowiązkowego) doświadczenia konsultingowego w obszarach związanych z wnioskowaniem unijnym lub równoważnym, polegającego na umiejęt-nościach doradzania właściwej konstrukcji Planu Projektu w obszarze technologii internetowych (8.1, 8.2 PO IG lub równoważne regionalne) lub doświadczenia w ob-szarze nadzoru nad wykonaniem technologii internetowych (np. wykonanie portalu);
- mile widzianego (nie obowiązkowego) doświadczenia w prowadzeniu własnej dzia-łalności w obszarze e-biznesowym;

Wymagana znajomość języków:
- biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
- dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz lekturę anglojęzycznych pism branżowych w tematyce e-commerce, e-biznes oraz portali internetowych i społecznościowych dotyczących tej tematyki.

Wymagane podstawy znajomości legislacji:
- znajomość uregulowań prawnych w zakresie komunikacji elektronicznej (w tym świadczenia usług drogą elektroniczną);
- ochrony danych osobowych

Podstawowy zakres obowiązków:

Proces ciągły/ogólne:
- Działania na rzecz zachęcania i motywowania do składania pomysłów w systemie projektowym TechnoBoard;
- Obsługa nowo zarejestrowanych użytkowników;
- Monitorowanie systemu projektowego na obecność nowych projektów w systemie,
- Bezpośrednia komunikacja z Projektodawcami, w szczególności odpowiedzi z zakre-su FAQ;
- Bieżące czytanie dokumentacji Projektodawców dla danej fazy współpracy z Projek-todawcą;
- Pomoc Projektodawcom w wyjaśnianiu zadań, jakie są charakterystyczne dla danej fazy w oparciu o regulamin inkubatora, procedury wewnętrzne oraz pozostałe doku-menty dedykowane danej fazie współpracy z Projektodawcą;
- Przekazywanie okresowych, końcowych raportów dla każdej z faz współpracy Pro-jektodawców z Inkubatorem do Komitetu inwestycyjnego;
- Współpraca z Koordynatorem Jakości dla celów CQI (Constant Quality Improve-ment), wspomaganie w przeglądach jakości w terminach kluczowych wykonania prac wykonawców zewnętrznych;
- Współpraca z osobą odpowiedzialna na merytoryczną stronę rozliczeń i sprawozdań z PARP w celach prawidłowej archiwizacji dokumentacji unijnej przez osobę odpo-wiedzialną na merytoryczną stronę rozliczeń i sprawozdań z PARP;
- Monitorowanie pism branżowych, portali branżowych (m.in. pb.pl, e-komercyjnie.pl, mambiznes.pl, web.gov.pl, itp.).

Faza selekcji:
- Pełnienie funkcji Kierownika Selekcji, tj. osoby odpowiedzialnej za proceduralne nadzorowanie procesu selekcji;
- Wypełnianie kart ocen w fazie selekcji (Karta Selekcyjna) zgodnie z procedurą selek-cji, tworzenie zestawień dla Komitetu Inwestycyjnego, raportów i opinii do Projektów zgłoszonych w systemie w czasie selekcji;

Faza weryfikacji:
- Pełnienie funkcji Kierownika Weryfikacji, tj. osoby odpowiedzialnej za proceduralne nadzorowanie procesu weryfikacji;
- Interpretacja i coaching w fazie weryfikacji Projektodawców względem dokumen-tów proceduralnych TehnoBoard;
- Nadzór proceduralny (m.in. nadzór w systemie projektowym, uczestnictwo w przy-gotowaniu raportu i rekomendacji dla Komitetu Inwestycyjnego).

Faza właściwej preinkubacji:
- Wspomaganie Projektodawców w okresie prac z wykonawcami zewnętrznymi, w szczególności nadzór nad komunikacją pomiędzy Projektodawcą, a Wykonawcami;
- Aktywny udział w Komitetach Inwestycyjnych w charakterze wsparcia Projektodaw-ców oraz wsparcia wiedzy o współpracy podczas tworzenia produktów fazy właściwej preinkubacji;
- Nadzór proceduralny (m.in. nadzór w systemie projektowym, przygotowanie raportu i rekomendacji dla Komitetu Inwestycyjnego).

Fazy dalsze (m.in. negocjacji)
- Wspomaganie w kompletowaniu dokumentów raportów do PARP, kompletowaniu dokumentów na potrzeby wejścia kapitałowego

Cechy osobowe:
- systematyczność
- uczciwość
- wysoka komunikatywność, umiejętność prowadzenia konsultacji
- dążenie do poznawania nowych narzędzi informatycznych
- dążenie do zgłębiania wiedzy o branży e-biznes
- myślenie analityczne (procesowe)

Opcjonalne certyfikaty:
- mile widziany ECDL (Excel, Word) lub równoważne szkolenie, umożliwiające swo-bodną pracę we wskazanych programach
- mile widziane szkolenie z zarządzania projektami lub równoważne, nadające umie-jętność pracy w rygorze struktury projektowej organizacji

Dodatkowo:
- zapewniamy organizację czasu pracy w rygorze zadaniowym, nieregulowanym go-dzinami pracy, z zachowaniem obecności w czasie istotnych zdarzeń podczas realizacji zadań;
- umożliwiamy obecność w biurze w godzinach od 9 do 17 w dni robocze, w zależności od potrzeb osoby wykonującej obowiązki danej roli;
- oferujemy komputer klasy notebook z odpowiednim oprogramowanie oraz telefon komórkowy lub refundację rozmów telefonicznych prowadzonych z prywatnego tele-fonu komórkowego do limitu 200 zł brutto.

Spotkanie rekrutacyjne i testy rekrutacyjne:
- przeprowadzone zostanie spotkanie rekrutacyjne celem uzyskania wyja-śnień/dodatkowych informacji z obu stron;
- przeprowadzony zostanie ustny test znajomości legislacji - określonej w ogłoszeniu;
- przeprowadzony zostanie komputerowy test umiejętności obsługi Microsoft Office;
- zostanie przeprowadzony ustny test języka angielskiego w zakresie rozumienia treści artykułów o e-biznesie;
- zostanie przeprowadzony ustny test z wiedzy o rynku e-biznes w Polsce.

III. Dane teleadresowe TechnoBoard Sp. z o.o.

TechnoBoard Sp. z o.o.
ul. Św. Barbary 1
00-686 Warszawa
Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek Godz. 9:00 – 17:00

tel +48 22 556 85 21 lub +48 22 628 12 03, fax +48 22 266 02 09
biuro@technoboard.pl technoboard.pl
Facebook http://facebook.com/TechnoBoardPL

IV. Zastrzeżenia

A. Niniejsze zapytanie nie podlega Prawu Zamówień Publicznych. TechnoBoard Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo wyboru przez Zarząd Spółki odpowiedniej osoby zgodnie z n/w kryteriami w ramach zasad oceny ekonomicznej złożonych ofert.

Prosimy o zgłoszenie osoby zawierające propozycję zgodnie z w/w warunkami oraz dopaso-wanej do kryteriów. Kryteria wyboru osoby:

1. Doświadczenie w realizacji podobnych zadań – ewentualne referencje z realizacji podob-nych prac
2. Zaproponowana cena wykonywania roli
3. Wyniki testów wskazanych w ogłoszeniu