konto usunięte

Temat: Doradca ds. pożyczek dla firm

CL Doradcy Kredytowi Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się spółka w branży finansowej w związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje kandydatów do pracy na terenie całej Polski.

Szukamy osób otwartych, nastawionych na wynik, głodnych sukcesu.

Jeśli jesteś przeciętny możesz u nas zarobić 3-4 tysiące, jeśli jesteś dobry możesz zarobić ponad 10 tyś, jeśli jesteś najlepszy - zarobisz ile chcesz - tylko sami siebie ograniczamy.

Oferujemy najwyższe na rynku stawki prowizyjne bez konieczności zakładania działalności gospodarczej.

OBECNIE POSZUKUJEMY:

DORADCA DS. POŻYCZEK DLA FIRM

Opis stanowiska:

aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych;
pozyskiwanie agencji kredytowych do współpracy;
dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
utrzymywanie relacji i stała opieka nad klientami i partnerami firmy;

Wymagania:

minimum rocznego doświadczenia w budowaniu długofalowych relacji z Klientem (doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem);
orientacja na realizację celów;
łatwość nawiązywania kontaktów;
silna motywacja do pracy na stanowisku sprzedażowym;
dyspozycyjność;
dobra organizacja czasu pracy;
znajomości podstawowych pojęć i mechanizmów z zakresu szeroko pojętych finansów;
znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Exel);

Oferujemy:

możliwość uzyskania najwyższych wynagrodzeń w branży – u nas sam decydujesz o wysokości swojej prowizji (nawet do 25%);
wynagrodzenie wypłacamy 2 razy w miesiącu;
atrakcyjne warunki finansowe oparte na unikalnym na rynku systemie prowizyjnym uzależnione od osiąganych wyników;
elastyczny czas pracy;
brak wyłączności;
brak limitów sprzedażowych;
brak konieczności zakładania działalności gospodarczej,
atrakcyjna oferta produktowa dla klientów firmowych (również bez BIK);
możliwość rozwoju zawodowego;
stała praca w stabilnej firmie;
możliwość awansu w strukturach firmy;
dla najlepszych doradców samochód służbowy Ford Focus;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres praca@credit-lease.pl wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym: DOR.FIRM/NAZWA MIASTA. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.