Marcin C.

Marcin C. Specjalista ds.
sprzedaży

Temat: Poszukiwani handlowcy - Wrocław

Dział handlowy wiodącego producenta nowoczesnych urządzeń, technologii uzdatniania i oczyszczania wody pitnej prowadzącego sprzedaż przez internet i sprzedaż bezpośrednią:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Doradca Handlowy do sprzedaży bezpośredniej

Region: Dolny Śląsk / Opolskie

Opis stanowiska:
wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
budowanie relacji handlowych
kształtowanie wizerunku firmy oraz
promowanie oferowanych produktów
raportowanie wyników pracy

Wymagania:
wykształcenie średnie (świadomość i wiedza zdrowotna będzie dodatkowym atutem)
umiejętności interpersonalne
wysoki poziom kultury osobistej
entuzjazm i kreatywność
mile widziana znajomość topografii regionu,
dobra organizacja pracy i systematyczność.

Oferujemy:
pracę w młodym dynamicznym zespole
wysokie wynagrodzenie prowizyjne + Benefity
pełne przeszkolenie sprzedażowe
możliwości dodatkowego rozwoju kompetencji poprzez uczestnictwo w warsztatach sprzedażowych
możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko managera zespołu
samodzielna praca

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:

Marta Lipińska

Marta Lipińska Specjalista ds
personalnych i
administracyjnych,
agencja ...

Praca dla handlowca to spora szansa. We Wrocławiu http://dolnoslaskie-praca.pl/praca/wroclaw/ ofert pracy dla przedstawicieli handlowych jest dość dużo, ale nie każdy ma predyspozycje do wykonywania takiego zawodu.

Cześć Marcin , o ile to możliwe to dodaj to ogłoszenie na stronie https://pl.next-jobs24.com/

Wyślij zaproszenie do