Temat: Asystentka Dyrektora Sprzedaży

DRUKARNIA
„IMC S.A. WINKOWSKI GROUP”

Wiodąca na rynku usług poligraficznych drukarnia arkuszowa z grupy „Winkowski”,

poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Asystentka Dyrektora Sprzedaży

Opis stanowiska:
-Organizacja spotkań i podróży służbowych
-Prowadzenie korespondencji i dokumentacji
-Telefoniczna obsługa Klienta
-Sporządzanie ofert oraz umów handlowych (w tym w j. angielskim)
-Opracowywanie analiz sprzedaży
-Przygotowywanie prezentacji
-Uczestniczenie w spotkaniach handlowych (wizyty u kontrahentów)

Wymagania:
-Bardzo dobra organizacja pracy
-Umiejętność pracy pod presją czasu
-Łatwość nawiązywania kontaktów
-Konsekwencja w działaniu
-Nienaganna prezencja i kultura osobista
-Pewność siebie, inicjatywa
-Znajomość j. angielskiego (w mowie i w piśmie)
-Znajomość pakietu MS Office
-Dyspozycyjność
-Prawo jazdy kat. B

Oferta:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
-Odpowiedzialna i satysfakcjonująca praca w młodym zespole
u lidera w branży poligraficznej
-Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur Działu Sprzedaży
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Niezbędny pakiet narzędzi do pracy

Miejsce pracy: stacjonarnie Warszawa + wyjazdy służbowe Polska i zagranica

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV z aktualnym zdjęciem na poniższy adres:
e-mail: firma@imc-winkowski.pl;Katarzyna Dyl edytował(a) ten post dnia 29.06.10 o godzinie 14:04

konto usunięte

Kasiu, czy to ogłoszenie nadal aktualne? :)

Pozdrawiam,
Ania

Następna dyskusja:

Asystentka/Office Manager W...

Wyślij zaproszenie do