konto usunięte

Temat: poszukiwany - Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim...

Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim
Miejsce Pracy: Kraków-centrum
nr ref. SN/KRK/05

Opis stanowiska:
- Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne w krajach niemieckojęzycznych,
- Opieka nad pracownikami tymczasowymi: przygotowanie dokumentów Pracowników, rozliczanie godzin pracy, rozwiązywanie problemów, przygotowanie pracowników do wyjazdu
- Obsługa klientów i kontraktów: utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, przygotowanie faktur, raportów godzinowych, prowadzenie korespondencji służbowej, monitorowanie rozliczeń z Klientami.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość j.niemieckiego
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne,
- Praktyczna znajomość zagadnień związanych z przygotowywaniem dokumentacji, pracowniczej oraz rozliczeniami czasu pracy Pracowników,
- Samodzielność i odpowiedzialność,
- Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności

Oferujemy:
umowę o pracę,
pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska lub nr ref. na adres: praca@a-trybut.eu
(Proszę zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności w treści maila lub CV)
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).Katarzyna Przepiórzyńska edytował(a) ten post dnia 29.06.12 o godzinie 10:34