Karolina Makarewicz

Karolina Makarewicz Inżynier
Materiałoznawca

Temat: Praca w sektorze ndt. Niemiecka umowa o pracę i...

Firma ZEROS GmbH jest akredytowanym laboratorium badań materiałowych oferującym usługi z zakresu badań nieniszczących i niszczących.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inspektor NDT

Miejsce pracy: Berlin / Niemcy

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie badań nieniszczących metodami NDT zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i według obowiązujących procedur

Wymagania:
- Posiadanie certyfikatów badacza NDT w metodach PT, MT, RT lub UT
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec
- Prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy:
- Niemiecką umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Darmowe zakwaterowanie
- Ubezpieczenie zdrowotne niemieckie w tym również rodziny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres e-mailowy:
makarewicz@zeros-berlin.de lub kontaktu telefonicznego na numer tel. +49 30 67 80 99 911Ten post został edytowany przez Autora dnia 29.08.19 o godzinie 14:16