Joanna Sobieska

Joanna Sobieska Doradca Personalny
Specjalista ds.
rekrutacji

Temat: Praca samodzielnej księgowej wrocław

Witam
Mam do zaoferowania pracę na stanowisku samodzielnej księgowej.
Pracuję w PMI Solutions Sp z o.o., która jest firma doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej.

Obecnie realizuje projekt rekrutacji dla spółki z wieloletnim stażem na rynku Polskim - korporacji międzynarodowej,która zajmuje się produkcją dodatków funkcjonalnych do żywności. Jest jednym z liderów w tej branży na świecie. współpraca po między obiema spółkami trwa już od kilku lat tak więc posiadam wiedzę na temat sposobu funkcjonowania i zarządzania zasobami ludzkimi w firmie.

A po niżej przedstawiam ogólne informację na temat oferty - osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Dla naszego Klienta, będącego w ścisłej czołówce producentów dodatków funkcjonalnych do żywności- międzynarodowego koncernu, posiadającego oddział i zakład produkcyjny na terenie Polski, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielnego Księgowego
Miejsce Pracy: Oleśnica
Nr ref: SK/08/09

Zadania na stanowisku:
• Prowadzenie pełnej księgowości spółki
• Sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych
• Organizacja obiegu dokumentów księgowych
• Współpraca z instytucjami księgowymi ( ZUS, GUS)
• Przygotowywanie deklaracji podatkowej
• Rozliczanie faktur zagranicznych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse
• Minimum 5-letnie doświadczenie w dziale księgowym
• Bardzo dobra znajomość przepisów rachunkowych i sprawozdawczości finansowej, przepisów skarbowo – podatkowych
• Doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółki produkcyjnej
• Umiejętność posługiwania się programami księgowymi oraz MS Office
• Bardzo dobre posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie
• Wysokie zdolności analityczne oraz organizacyjne
• Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
• Pracę w spółce o międzynarodowej pozycji
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie
• Dużą samodzielność i decyzyjność w podejmowanych działaniach

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i życiorysu z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres:

PMI Solutions Sp. z o.o.
Ul. Krakowska 52
50 - 425 Wrocław

lub e-mail: joanna.sobieska@pmi-solutions.pl

Składane aplikacje powinny zawierać oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.