Temat: Technolog drzwi stalowych / technolog produkcji

Firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji drzwi stalowych poszukuje pracownika na stanowisko:
Technolog produkcji

Miejsce pracy – woj. Świętokrzyskie

ZADANIA:
Zaplanowanie, opracowanie i wdrożenie procesów technologicznych drzwi stalowych przy współpracy z działami produkcji, sprzedaży i zakupów
Dobór odpowiednich materiałów do produkcji,
Bieżące wsparcie technologiczne linii produkcyjnej,
Modyfikacja, kontrola i usprawnianie procesów produkcyjnych.

WYMAGANIA:
Wymagane wykształcenie wyższe techniczne;
Wymagana znajomość systemów CAD 3D z umiejętnością wykonywania dokumentacji technicznej 2D projektów przestrzennych – preferowany moduł „Arkusz Blachy”;
Wymagana duża samodzielność i kreatywność projektowa;
Znajomość technologii przetwórstwa blach (wykrawanie, gięcie)- będzie dodatkowym atutem;
Znajomość obsługi pakietu MS Office;
Umiejętność projektowania z zakresie CAM będzie dodatkowym atutem;
Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w pokrewnych branżach: stolarce otworowej (metalowej, drewnianej lub PCV);
Umiejętności organizacyjne;
Dokładność i systematyczność;

OFERUJEMY:
Przyjazne środowisko pracy otwarte na nowe pomysły,
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy przesyłać na adres - a.majewska20@gmail.comTen post został edytowany przez Autora dnia 26.07.17 o godzinie 13:45