Anna S.

Anna S. IT recruitment and
Business Development
Consultant at Vm.pl

Temat: Poszukiwany Kreślarz ze znajomością j. niemieckiego/Wrocław

Nasz partner, Tef-dokumentation GmbH, od 1998 roku zajmuje się tworzeniem i hostingiem portali B2B do obsługi posprzedażowej i sprzedaży.

Wykorzystujemy wewnętrznie opracowane moduły do dystrybucji części zamiennych, które możemy indywidualnie skonfigurować dla naszych klientów. Dostosowujemy standardowe moduły do wymagań klienta, aby zapewnić optymalną integrację procesów klienta i nawiązaną komunikację z dealerami.

Do nowego oddziału we Wrocławiu poszukujemy:

Kreślarza ze znajomością j. niemieckiego (B1+)

Oferujemy:

Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Lekcje językowe
Elastyczny czas pracy
Niezależna praca nad ambitnymi projektami o wysokim stopniu odpowiedzialności osobistej
Nowoczesne miejsce pracy w odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie
Wyjazdy szkoleniowe do Niemiec (Ravensburg)
Przyjazny zespół, który zawsze jest po twojej stronie
Lekcje językowe i dodatkowe benefity

Zakres Zadań:

Przetwarzanie BOM za pomocą MS-Excel i wewnętrznych programów administracyjnych.
Przygotowanie danych 3D dla naszych grafików
Przeniesienie gotowej grafiki do systemu katalogowego
Drobne zmiany w istniejącej grafice za pomocą programu Adobe Illustrator.

Wymagania

Kwalifikacje i umiejętności:

Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (B1+) – WARUNEK KONIECZNY
Wykształcenie zawodowe kierunkowe, najlepiej jako kreślarz lub inny pokrewny zawód techniczny
Doświadczenie zawodowe (2+ lat)
Dobra znajomość Microsoft Excel do zarządzania wielopoziomowej struktury produktów (BOM)
Znajomość pakietu Microsoft Office
Wyobraźnia przestrzenna do obrabiania i dostosowywania rysunków technicznych