Agnieszka Izdebska

Agnieszka Izdebska Kierownik Rekrutacji

Temat: Oferta pracy

Dla naszego Klienta – międzynarodowej Firmy produkcyjnej w branży gastronomicznej poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżynier Projektu / Konstruktor

Miejsce pracy: Czosnów (pow. nowodworski)

Zakres obowiązków:
- wsparcie techniczne produkcji urządzeń
- projektowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, tworzenie dokumentacji technicznej i technologicznej
- tworzenie i modyfikacja produktów w systemie
- optymalizacja kosztów produktów
- rozwijanie i wdrażanie projektów optymalizujących proces produkcji oraz monitorowanie ich efektywności
- optymalizacja linii produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności
- nadzór nad właściwym przebiegiem procesu produkcyjnego
- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- miłe widziana praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
- znajomość oprogramowania CAD (AutoCad, Inventor, SolidEdge)
- doświadczenie w reorganizacji linii produkcyjnych
- ogólna wiedza z zakresu obróbki blach
- wiedza z zakresu elektroniki (wiązki, schematy, miernik elektroniczny)
- mile widziana znajomość obsługi systemów ERP
- b. dobra znajomość języka angielskiego – stały kontakt z siedzibą główną Hiszpanii

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie
- umowę o pracę
- ciekawą pracę w dynamicznym, młodym środowisku
- dużą samodzielność w działaniu
- wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres agnieszka.izdebska@adecco.com z dopiskiem w tytule KON/WA2/06/2016.
Robert Werstak

Robert Werstak Specjalista ds.
rekrutacji, Randstad
Polska

Starszy Asystent Projektanta Drogowego
Miejsce pracy: Warszawa/Katowice

-wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta,
-opracowywanie projektów budowy dróg oraz przebudowy układów drogowych,
-weryfikację dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej,
-współpraca z Projektantem Drogowym,
-możliwość udziału w projektach międzynarodowych.

Wymagania:
-wykształcenie wyższe, kierunkowe w specjalności drogowej,
-dobra znajomość programów komputerowych: MicroStation, InRoads, AutoCAD,
-umiejętność projektowania dróg,
-doświadczenie zawodowe w projektowaniu drogowym,
-zdolności organizacyjne,
-znajomość języka angielskiego,
-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-możliwość uzyskania uprawnień projektowych i wykonawczych, -umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
-możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
-prywatną opiekę medyczną,
-sponsorowana nauka języka angielskiego,
-dodatkowy pakiet ubezpieczeń.

Proszę o kontakt / wysłanie CV:

Randstad Engineering Consultant

Randstad Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Kom.: 695 951 574
E robert.werstak@randstad.pl

Wyślij zaproszenie do