konto usunięte

Temat: [ogłoszenia] Szukam pracy

Hey hey, widzę, że nikt tu nie zagląda... Ale i tak spróbuję:

Szukam specjalistów od payrollu na różnych poziomach zaawansowania. Praca w języku angielskim. Miejsce to Wrocław. Proszę o kontakt na priv to napiszę więcej.

Jestem świeżo po praktyce w dziale kadr i płac i szukam pracy.

Dzięki za propozycję, ale ja tak "ogólnie" w temacie bo szukam pracy bliżej domu (Szczecin). Pozdrawiam.

Szanowni Państwo,
ukończyłam kurs Kadry i Płace, jestem absolwentką Zarządzania Zasobami Ludzkimi i obecnie odbywam praktyki w biurze rachunkowym w dziale kadr i płac. Poszukuję możliwości odbycia stażu na stanowisku asystent/specjalista ds. kadr i płac. Interesuje mnie praca/staż w woj świętokrzyskim, w Kielcach lub Busku-Zdroju.
Sandra Czarny

Sandra Czarny Analityk danych HR,
Westrock

ukończyłam kurs Pracownika Administracyjno - Biurowego z podstawami Kadr i Płac jak również kurs Specjalisty ds. Kadr i Rekrutacji. Z wykształcenia jestem Matematykiem. Poszukuję pracy w Kadrach, na stanowisku asystenckim, aby się wdrożyć i połączyć teorię z praktyką. Interesuje mnie praca w Krakowie i okolicach.
Karolina Jon

Karolina Jon Specjalista ds. kadr
i płac

Jestem specjalistą ds. kadr i płac. Znam obsługę programów Symfonia, Optima oraz Płatnik. Prowadzę kompleksową obsługę kadrowo-płacową . Przygotowuję wszystkie niezbędne dokumenty do ZUS, US PFRON, GUS, UP, PIP itp. Znam przepisy prawa pracy oraz prawa podatkowego. Ponadto zajmuję się pozyskiwaniem dofinansowania do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych z PFRON oraz związaną z tym sprawozdawczością.
Mam 8 lat doświadczenia na w/w stanowisku pracy.
Szukam pracy w okolicach Lublińca, Częstochowy.
Chętnie także podejmę się współpracy z firmą organizującą szkolenia w tej tematyce.

pozdrawiam

Serdecznie zapraszam do kontaktu osoby z doświadczeniem w obsłudze kadrowo- płacowej,
które:
+ marzą o zmianie pracodawcy,
+ poszukują środowiska pracy umożliwiającego rozwój zawodowy ,
+ chcą zamieszkać w województwie świętokrzyskim...

Magdalena M.

Magdalena M. Local Service
Delivery Coordinator
/ Junior Recruiter,
NG...

reprezentuję firmę NGA HR Sp. z o.o. zlokalizowaną w centrum Katowic.
Aktualnie do naszego zespołu poszukuję Starszych/Specjalistów ds. Kadr i Płac.

Wymagania:

• kilkuletnie doświadczenie w obszarze naliczania wynagrodzeń
• bardzo dobrą znajomość zagadnień płacowych rynku polskiego
• dobra znajomość programu Płatnik
• znajomość zagadnień prawa pracy
• mile widziana znajomość języka angielskiego

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt. Chętnie przedstawię więcej szczegółów.
Karolina Majewska

Karolina Majewska Specjalista ds.
rekrutacji, Cyfrowa
Foto Sp. z o.o.

Proszę Państwa, reprezentuję firmę Cyfrowa Foto gdzie obecnie poszukujemy Specjalisty ds. kadr i płac. Poniżej szczegółowa oferta:

Firma Cyfrowa Foto to jedna z trzech największych drukarni cyfrowych w Europie. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą e-commerce wysokiej klasy fotoalbumów, fotoksiążek, fotokalendarzy oraz innych fotoproduktów. Naszą ofertę profilujemy z myślą o amatorach i profesjonalnych fotografach.
Dynamiczny rozwój i szybka ekspansja rynku pozwoliły nam zgromadzić w portfolio kilkanaście marek handlowych. Najważniejsze z nich to: Colorland, Nphoto, Uwolnijkolory, Pixbook, Dobry kalendarz czy Fotolab. Wciąż pracujemy jednak nad nowymi produktami i powołujemy do życia kolejne brandy sprzedażowe. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Specjalisty ds. kadr i płac z kilkuletnim doświadczeniem.
Zakres obowiązków:
- administrowanie dokumentacją personalną w tym przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, aneksów oraz innych dokumentów kadrowych,
- samodzielne naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne), sporządzanie list płac,
- przygotowywanie raportów na potrzeby firmy,
- sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeń z ZUS, GUS, PFRON, PIT11,
- rozliczanie czasu pracy,
- wsparcie merytoryczne zespołu.

Poszukiwane kompetencje:
- min. 5 letnie doświadczenie w kompleksowym rozliczaniu obszaru kadrowo-płacowego (min. 100 osób),
- bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz płac,
- dobra znajomość zasad stosowania umów cywilno-prawnych oraz innych form zatrudnienia,
- bardzo dobra znajomość CDN Optima (moduł kadry i płace), Excela,
- umiejętność wyszukiwania rozwiązań,
- samodzielność i otwartość na zmiany,
- dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej,
- komunikatywność.

Oferujemy:
- pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się w firmie międzynarodowej,
- pracę stacjonarną, pełen etat, w Zaczerniu k. Rzeszowa,
- pracę w kilkuosobowym dziale kadrowo-płacowym,
- możliwość realnego wpływania na procesy w firmie i wdrażania własnych pomysłów,
- możliwość dołączenia do programu ubezpieczeń grupowych i programu MultiSport,
- możliwość udziału w szkoleniach językowych,
- możliwość korzystania z programu szkoleń rozwojowych.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: talent@cyfrowafoto.com

Jeśli chcą Państwo poszerzyć swoje kwalifikacje. To polecam ten kurs : https://goo.gl/DRQLYk
Agnieszka Dziechciarz

Agnieszka Dziechciarz Specjalista ds.
Kadrowych i
Administracyjnych

Szanowni Panstwo,
Szukam pracy na terenie Warszawy w branzy kadr i plac, najlepiej jako pomoc w dziale/asystentka bądź mlodszy specjalista (ze względu na moje nie duze praktyczne doświadczenie). Ukonczylam kurs Kadry I Place od podstaw w FRR w Warszawie.Aktualnie odbywam kurs Kadry I Place dla Średniozaawansowanych w CEDOZ. Obecnie pracuje na samodzielnym stanowisku jako Specjalista ds. Kadrowych I Administracyjnych. Szukam pracy w ktorej moglabym wdrazyc sie gównie w obszar plac, gdzie moglabym polaczyc teorie z praktyka. Zalezy mi na pracy z ludzmi doswiadczonymi od których mogłabym sie uczyć i swoja praca pomoc w rozwoju firmy. Jestem osobą odpowiedzialną, rzetelną z zaangażowaniem wykonującą przydzielone zadania. Bardzo angażuję się w to co robię i nigdy nie zostawiam spraw niedokończonych. Lubię pracować w zespole, bezproblemowo korzystam z podstawowych programów MS Office i innych aplikacji komputerowych. Od niedawna pracuje na programach kadrowo placowych.
Pozdrawiam
Dziechciarz Agnieszka

Jakakolwiek praca cie interesuje to moim zdaniem najlepiej jest jej szukać w internecie. Mam na myśli różne portale z ogłoszeniami o pracę i tak zdecydowanie jest najłatwiej

Wyślij zaproszenie do