Monika B.

Monika B. Sekretarka

Temat: Praca

Do kogo należy wysłać cv i list motywacyjny?
Szukam pracy w Jaśle.
Magdalena J.

Magdalena J. Zastępca Dyrektora
Departamentu
Reklamacji

http://praca.eurobank.pl/ --> tu masz oferty pracy i możliwość wysłania swojego cv do eurobanku
Monika B.

Dziekuje

Reklamacji

Prosze :)

konto usunięte

Doradca Klienta
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• Realizację umówionych przez telemarketerów spotkań z klientami biznesowymi
• Aktywne rozpoznawanie oczekiwań finansowych klientów i oferowanie odpowiednich rozwiązań
• Profesjonalne i szybkie przeprowadzenie klientów przez procedurę kompletowania dokumentów i finalizacji kontraktów
Wymagania:
• Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
• Sumienność i zorganizowanie
• Pozytywne nastawienie do pracy
• Posiadanie min. średniego wykształcenia
• Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Pełen pakiet szkoleń oraz wsparcie merytoryczne
• Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne
• Zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę
• Ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole

Następna dyskusja:

Praca na pół etatu

Wyślij zaproszenie do