Małgorzata W.

Małgorzata W. Account Manager -
www.pracuj.pl

Temat: konsultant biznesowy (miasta powyżej 100 tys. mieszkańców)

Zadania:

pozyskiwanie umów z partnerami biznesowymi w powierzonym rejonie dla portalu zakupów grupowych,
bezpośrednie, telefoniczne oraz mailowe kontakty z partnerami biznesowymi,
ustalanie wspólnie z partnerami biznesowymi szczegółów ofert,
prowadzenie negocjacji,
utrzymywanie stałych relacji biznesowych.

Oczekujemy:

doświadczenia w aktywnej sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej i niestandardowych form reklamy),
dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, łatwości w nawiązywaniu relacji handlowych,
zdolności negocjacyjnych, umiejętności słuchania i poznawania potrzeb klientów,
wewnętrznej motywacji i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
samodzielności w działaniu.

Oferujemy:

dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży,
możliwości rozwoju zawodowego,
przyjazną atmosferę w zespole.

osoby zainteresowane proszę o kontakt przez portal Goldenline