Aleksandra Chodor

Aleksandra Chodor Student, Wyższa
Szkoła Zarzadzania i
Finansów

Temat: Kierownik zespołu / specjalista ds. obsługi klienta /...

OVB : Kierownik zespołu / specjalista ds. obsługi klienta / zdobycie doświadczenia

Branża: Doradztwo
Miejsce pracy: Wrocław i okolice
Forma zatrudnienia: do uzgodnienia
Wymiar czasu pracy: inny/do uzgodnienia

Zakres obowiązków
Nauczymy Cię wszystkiego od początku. Krok po kroku nauczymy Cię zawodu!

Wymagania
- wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
- nastawienie na sukces finansowy i realizację celów
- umiejętności zarządzania własnym czasem
- chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- pozytywne nastawienie do pracy i ludzi
- komunikatywność

Oferujemy
- zdobycie doświadczenia
- przejrzyste warunki zatrudnienia
- profesjonalne wdrożenie do wykonywania zawodu
- cykliczne szkolenia podnoszące jakość świadczonych usług na każdym etapie rozwoju
- możliwość awansu w strukturach firm
- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy
- elastyczny czas pracy

Kontakt
Aplikacje proszę przesyłać na adres: rekrutacja-ovb@o2.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).”