Dominika Żurawska

Dominika Żurawska Dyrektor ds.
sprzedaży i
marketingu w For
Good Health Pro...

Temat: Zatrudnimy masażystkę - masaż biurowy

Powiększamy zespół! Poszukiwane masażystki/fizjoterapeutki

Firma For Good Health poszukuje masażystek do pracy przy masażu biurowym/krzesełkowym na terenie Warszawy

Opis stanowiska:
Wykonywanie masażu biurowego/krzesełkowego w biurach oraz podczas eventów

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (z możliwością zmiany na pełny etat)
- sprzęt niezbędny do pracy,
- szkolenia i możliwość rozwoju,
- atrakcyjne zarobki
- elastyczne godziny pracy

Wymagania:
- studia o kierunku fizjoterapia lub ukończenie szkoły z tytułem technik masażysta
- dyspozycyjność
- PUNKTUALNOŚĆ
- umiejętność sprzedaży
- komunikatywność
- pewność siebie, otwartość

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres biuro@fgh.com.pl

For Good Health

Obrazek
_srz_621_413_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz

Obrazek
_srz_473_352_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srzTen post został edytowany przez Autora dnia 21.10.15 o godzinie 12:42