Małgorzata Zawada

Małgorzata Zawada Specjalista ds.
Rekrutacji

Temat: Poszukiwany Konstruktor pojazdów

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji pojazdów specjalistycznych, aktualnie poszukujemy osoby do pracy jako:

KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:
- opracowywanie dokumentacji techniczno - konstrukcyjnej,
- nadzór nad dokumentacją techniczną,
- projektowanie i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych, aktualizacji dokumentacji technicznych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane Budowa maszyn, Mechanika),
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat,
- j. angielski lub inny – mile widziany,
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- znajomość programów: CATIAV5, SOLID EDGE, INVENTOR,
- Samodzielność, dokładność, rzetelność.

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnym środowisku,
- umowę o pracę bądź umowę cywilno-prawną,
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: malgorzata.zawada@telekadra.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. Z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Telekadra to krakowska agencja pracy wpisana do rejestru pod numerem 11336.