konto usunięte

Temat: PRACA - ASYSTENTKA DZIAŁU HANDLOWEGO

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Asystentki Działu Handlowego
/Poznań/

Do obowiązków osoby zajmującej to stanowisko należeć będzie bezpośrednia współpraca
z Działem Handlowym oraz prace administracyjno – biurowe.

Oferujemy:
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- klarowny zakres obowiązków
- stałą pensję
- normowany czas pracy

Oczekujemy:
- dynamizmu w działaniu
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
- dobrej organizacji pracy
- chęci podejmowania nowych wyzwań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja.dh@kaja.poznan.pl wraz z dołączoną klauzulą: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."Anna Modzelewska edytował(a) ten post dnia 24.04.09 o godzinie 09:44