Tamara Podgórska-Biniek

Tamara Podgórska-Biniek Autoryzowany
Przedstawiciel
Orange

Temat: oferta pracy- KKB Warszawa i okolice

BSO Orange jest Autoryzowanym Przedstawicielem PTK Centertel operatora sieci Orange.

Dynamiczny rozwój firmy powoduje zwiększanie liczby konsultantów KKB na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Opis stanowiska:
1. pozyskiwanie nowych Klientów w terenie
2. kontakt i utrzymanie dotychczasowych Klientów Orange
3. badanie potrzeb Klientów Biznesowych
4. przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków umów
5.zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych

Wymagania:
- prawo jazdy Kat. B (własny samochód)
- umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
- umiejętność obsługi komputera
- wykształcenie min. średnie,
- własna działalność gospodarcza mile widziana,

Poszukujemy osób:
ambitnych, ceniących ponadprzeciętne zarobki,operatywnych, rzetelnych i uczciwych, mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:
1.Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (Atrakcyjny system wynagrodzeń-najwyższe prowizje w kraju).
2. Możliwa umowa o pracę, zlecenie
3.Ścieżkę rozwoju zawodowego dla najlepszych.
4.Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
5. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych - szkolenia.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
tamara_p@op.pl

Odpowiadamy na wybrane oferty. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)."