konto usunięte

Temat: kantor walut

Rekomendowałby ktoś we Wrocławiu jakiś kantor walut, kilkukrotnie wymieniałem pieniądze w pasażu grunwaldzkim nie myśląc nawet za bardzo o kursie wymiany, aczkolwiek ostatnio przypatrzyłem się że mają średni korzystną opcję wymiany a do tego większość punktów w mieście jest w posiadaniu jednego właściciela, tego samego, który ma kantor w pasażu . Fajnie gdyby kurs nie był zły.
Damian Polkowski

Damian Polkowski specjalista ds
rekrutacji

Temat: kantor walut

A czasami nie zastanawiałeś się nad jakimś kantorem online, miałem chyba identyczny problem u mnie w mieście. Kantorów jest dość dużo, ale praktycznie wszędzie takie same kursy.. Pewnie właściciele dogadują się co do ich wartości , żeby u każdego były podobne.

konto usunięte

Temat: kantor walut

Damian P.:
A czasami nie zastanawiałeś się nad jakimś kantorem online


Nie wiem czy myślimy o tej samej opcji ale gdy potrzebuję, to wymieniam pieniądze w kantoronline. Może nie korzystam z ich usługo przesadnie często bo nie mam takiej potrzeby, ale jak na razie nie było żadnych problemów. Kursy godziwe w porównaniu z tymi w kantorach stacjonarnych.Ten post został edytowany przez Autora dnia 25.05.13 o godzinie 13:37

konto usunięte

Temat: kantor walut

Zapomniałbym już prawie o moim temacie.. A właśnie przeglądam stronę tego kantoru i mają całkiem fajne możliwości. Jak z prowizją bo nie mogę znaleźć informacji, od jakich kwot jest pobierana?

konto usunięte

Temat: kantor walut

Działa jak zwykły kantor,tyle tylko że internetowy więc nie ma prowizji. Chyba że czegoś nie wiem, a coś się zmieniło od czasu kiedy korzystałem ostatni raz.

Następna dyskusja:

Gdzie w Ursusie jest kantor...




Wyślij zaproszenie do