konto usunięte

Temat: Praca dla studentów- Kraków

Teleinvention Sp. z o.o. to firma z polskim kapitałem dostarczająca na rynku nowoczesne rozwiązania Call i Contact Center. Za nasza firmą stoi doświadczenie i potencjał technologiczny spółki giełdowej Unima 2000 S.A., która jest większościowym udziałowcem Teleinvention. Naszym celem jest wspomaganie Klientów w wyborze optymalnych rozwiązań pod względem technologicznym i kosztowym, dopasowanych do ich potrzeb.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista Ds. Telesprzedaży

Zakres obowiązków:
• telefoniczna obsługa klientów indywidualnych i z sektora B2B
• aktywne działania sprzedażowe
• realizacja założonych planów sprzedażowych
• przestrzeganie procedur telefonicznej obsługi klienta

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży- mile widziane w branży wydawniczej
• wykształcenie minimum średnie lub status studenta
• wysokie zdolności handlowe
• umiejętności negocjacyjne
• motywacja i dynamizm w działaniu

Oferujemy:

• stałe wynagrodzenie i prowizyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedaży
• pakiet szkoleń z zakresu obsługi klienta
• ciekawą i odpowiedzialną pracę
• elastyczne godziny pracy
• miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres: praca@teleinvention.pl

W aplikacji prosimy o podanie numeru referencyjnego oraz klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".