Temat: Poszukiwany lektor angielskiego - Małopolska

Poszukujemy lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć grupowych z uczestnikami projektu unijnego. Uczestnicy projektu prezentują zróżnicowany poziom znajomości języka. Czas trwania kursu to 100 godz lekcyjnych /grupa
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania,
• Wykształcenie filologiczne lub inne uprawniające do prowadzenia zajęć dydaktycznych z języka angielskiego,
• Umiejętność stwarzania przyjaznej atmosfery na zajęciach,
• Łatwość nawiązywania kontaktów,
• Zdolności interpersonalne.
Obowiązki:
• Określenie na podstawie testu sprawdzającego przynależności poszczególnych uczestników do grup,
• Opracowanie harmonogramu kursu dla poszczególnych grup
Oferujemy:
• Pracę w oparciu o umowę cywilno-prawną, umowę o współpracy firmami (w przypadku lektorów posiadających działalność gospodarczą),
• Stawkę godzinową do uzgodnienia
• Materiały dla uczestników zgodnie z wymaganiami lektora (podręczniki),
• Odpowiednio wyposażone sale wykładowe.
CV (z zaznaczeniem doświadczenia w prowadzeniu zajęć grupowych i poziomów dla jakich były prowadzone zajęcia) prosimy przesyłać elektronicznie na adres: r.kubacka@itk.krakow.pl

*możliwość pracy w powiatach- nowotarski, suski, limanowski, nowosądecki