konto usunięte

Temat: mgr inż. automatyk szuka pracy

Witam.
Jestem absolwentem wydziału Elektrotechniki i Automatyki
Politechniki Gdańskiej. Dlatego w szczególności interesuje mnie
praca związana z moim wykształceniem. Posiadam doświadczenie w
pracy na stanowisku elektromontera. Jestem osobą kreatywną,
uprzejmą, szybko dostosowującą się do zmian oraz rzetelnie
wykonuję powierzone mi zadania.
Posiadam uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV.

Umiejętności:
Znajomość języków obcych:
Angielski – dobra znajomość w mowie i piśmie
Rosyjski – komunikatywny

Znajomość aplikacji:
- Znajomość programowania sterowników PLC (Siemens S5, GE Fanuc,
Saia PCD1 i PCD2)
- Znajomość języków programowania C++ oraz PHP i SQL
- Znajomość następujących programów:
LabVIEW, Intouch Wonderware, AutoCAD, TCAD, Eplan, SEE Electrical
Expert, MS SQL Server 2005, MySQL
- Znajomość zagadnień związanych z analizą ryzyka w obiektach technicznych (analizy: LOPA, RBD; identyfikacja zagrożeń: HAZID) oraz bezpieczeństwem funkcjonalnym
- Znajomość zagadnień związanych z automatyką budynków (system KNX/EIB)
- MS Office – bardzo dobra znajomość pakietu

Jeśli ktoś by posiadał jakieś namiary na firmy z trójmiasta
poszukujące pracowników o moim profilu wykształcenia to poproszę
o informacje na e-mail: c.folejewski@wp.pl.
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.
Cezary Folejewski