Paulina P.

Paulina P. Dyrektor
Zarządzający
(Headhunter, Mentor,
Coach)

Temat: Oferta Pracy_Specjalist ds. Bankowości korporacyjnej

Dla Naszego Klienta jednego z międzynarodowych banków w związku z rozwojem poszukujemy osoby:

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie w pracy w instytucji finansowej na podobnym stanowisku,
silna motywacja do pracy w sprzedaży produktów bankowych,
znajomość produktów i procesów bankowych,
umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych kontaktów z klientami,
wykształcenie wyższe,
prawo jazdy kat.B,
znajomość podstaw analizy finansowej,
mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,

Opis stanowiska:

bieżąca opieka, doradztwo i wspomaganie klientów w realizacji ich przedsięwzięć,
wstępne przygotowanie aplikacji kredytowych,
aktywna sprzedaż produktów bankowych,
pozyskiwanie klientów instytucjonalnych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,

Oferujemy:

prace w międzynarodowej instytucji,
możliwość rozwoju zawodowego,
atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

W przypadku zainteresowania prosze o przesłanie Cv na adres:pistor@hays.plPaulina P. edytował(a) ten post dnia 05.03.08 o godzinie 15:06