Karolina Hawryluk

Karolina Hawryluk Kierownik ds.
rekurutacji w 7HR

Temat: Ogłoszenia

СРОЧНО!!! на воскресенье!!! (вакансия бесплатная)

ОБИВЩИК МЯГКОЙ МЕБЕЛИ

Место работы возле города Быдгощ

ОБЯЗАННОСТИ:
-обивка мягкой мебели тканью и кожей
-окончательная обивка

ТРЕБОВАНИЯ:
-виза дейсвительная мин 3 месяца
-минимум 1 год опыта работы на данной должности
-умение пользоваться пневматическим пистолетом для обивки мебели

ПРЕДЛАГАЕМ:
-время работы: от 8 до 10 ч. в день, суббота рабочая, воскресенье выходной
-зарплата :8-13 зл в час (в зависимости от навыков)
-проживание на счет рабоодателя (дом: 3-4 человека в комнате)

+48 690 018 400
SKYPE: karolina.hawryluk8Ten post został edytowany przez Autora dnia 03.03.16 o godzinie 09:21 Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 01.04.2016 o godzinie 15:32 z tematu "prasowka"
Jakub Morgiel

Jakub Morgiel HANDLOWIEC,

Oferuje szeroko pojęte pośrednictwo na rynku ukraińskim, prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji. Oferuje pomoc przy otwarciu firmy, przedstawicielstwa lub wyszukiwania odpowiednich partnerów. Aktualnie jest bardzo dużo projektów inwestycyjnych do zagospodarowania. Od pozyskania ziemi rolnej za niewielkie pieniądze (ostatni moment) a także zielona energetyka (panele słoneczne i wiatraki), produkcja ekologicznych paliw (pellety, oleje) i wiele innych. Pełna obsługa od załatwienia odpowiednich dokumentów, zarejestrowanie firmy, po uruchomienie biznesu. Tel: +380 97 540 53 23, mail: jmorgiel@poczta.fm Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 06.04.2016 o godzinie 15:19 z tematu "Ukraina"
Piotr Zdybel

Piotr Zdybel bardzo ładny opis

Nawiążę współpracę z plantatorami orzechów laskowych z Ukrainy.
Posiadamy opatentowaną linię do przemysłowego łuszczenia orzechów laskowych.
Skupimy orzechy lub je wyłuskamy.
Proszę o kontakt na e-mail

p.zdybel@sittaimpex.pl Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 06.04.2016 o godzinie 15:23 z tematu "Orzech laskowy - nawiążę współpracę z plantatorami z Ukrainy."
Mariusz Majchrowski

Mariusz Majchrowski Właściciel MTI METAL

Witam,

mam do sprzedania około 5500 szt. linek do samochodów różnych marek np.: mercedes, audi, vw, seat, peugeot, opel itp.
Linki do sprzęgła, gazu, maski, hamulec itp.
Sprzedaję tylko w pakiecie.
Lata produkcji od 1970-2000.
90% w oryginalnych opakowaniach podpisane.

Więcej informacji pod nr 881940090

Pozdrawiam
Mariusz

konto usunięte

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Beata Siudek

Beata Siudek Specjalista ds.
Marketingu

Drodzy Państwo,

jesteśmy Polską agencją pracy oferującą współpracę w zakresie rekrutacji i leasingu pracowników z Ukrainy. Zapewniamy polskim pracodawcom wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych pracowników fizycznych. W zależności od potrzeb klienta przeprowadzamy rekrutacje osób z wybranej branży. Jako doświadczona agencja pracy gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Poszukujesz zmotywowanych pracowników?
Skontaktuj się z nami: tel. 734 171 565, mail: hrservices@loyd.international

Julia Parfenova

Julia Parfenova Managing partner
"Ukrainian Polish
Legal Advisers"

Oferujemy do sprzedaży kopalnie kruszywa granitowego naszych klienci który znajduje się w obwodzie Żytomierzskim nedalego granicy z Białorusią. Na działce dwa zakłady plus urządzenie dla produkuwania małych frakcje kruszywa oraz niezbędna technika. Wszystkie dokumenty zakład i dziłaka mają. Dla zainteresowanych wyślimy wszystkie szczególy oraz wyniki stanu finansowego. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 27.02.2017 o godzinie 11:45 z tematu "Sprzedaż kopalni krzuszywa granitowegoe"
Grzegorz Małysz

Grzegorz Małysz Doradca finansowy,
Doradztwo
Finansowo-Ubezpiecze
niowe

Witam,

poszukuję partnerów do współpracy biznesowej na terenie zarówno Polski jak i Ukrainy.
W tym roku na terenie Ukrainy rozpocznie się reforma systemu emerytalnego - na wzór polskiej reformy z 1999r. zostaną wprowadzone Otwarte Fundusze Emerytalne. Wiąże się to z możliwością potężnych zarobków, ponieważ potencjał klientów do obsłużenia to ponad 20 mln ludzi.
Szukam osób, które:

- prowadzą lub znają osoby prowadzące agencje zatrudnienia pracowników z Ukrainy
- właścicieli firm i spółek, które współpracują z Ukrainą, bądź zatrudniają Ukraińców
- urzędników
- osób z branży finansowej
- agentów pracujących przy OFE w Polsce
- osób posiadających kontakty na Ukrainie lub do ludzi z Ukrainy przebywających w Polsce

Po szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu:

Mobile: +48 517 702 201
E-mail: grzegorz.malysz@eaide.pl

Obrazek

Obrazek
Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 27.02.2017 o godzinie 11:47 z tematu "Reforma OFE - dochodowy biznes na Ukrainie dla każdego"
Janusz Mikiewicz

Janusz Mikiewicz Mi-Tech właściciel

Proszę o pomoc w znalezieniu mapki z zaznaczoną liczbą zamordowanych Polaków na wsiach w obwodzie Stanisławowskim w latach czterdziestych.

Podobne tematy

Następna dyskusja:

ogłoszenia

Wyślij zaproszenie do