Elwira R.

Elwira R. Getin Noble Bank
S.A.

Temat: Konsultant ds.sprzedaży i obsługi klienta

Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta
CALL CENTER

Województwo: wielkopolskie

Miejscowość: Poznań

Wymagania:
• chęci do pracy
• komunikatywność
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• odpowiedzialność
• dyspozycyjność w godz.12:30 - 20:30 od poniedziałku do piątku

Obowiązki:
• aktywne pozyskiwanie Klientów dla znanej firmy będącej liderem w swojej branży
• realizacja celów sprzedażowych

Oferujemy:
• szkolenia i przygotowanie do pracy
• umowę zlecenie
• atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie dziennym! 13 pln za godzinę
• dodatkowe prowizje od sprzedaży
• elastyczny grafik
• pracę z nowoczesnym systemem obsługi call center
• świetną atmosferę, w młodym, energicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: pcf.rekrutacja@gmail.com, w tytule maila podając numer referencyjny ogłoszenia: SO/15
Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".