konto usunięte

Temat: oferta pracy - Inżynier Mechanik/Technik Mechanik

ADECCO POLAND Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce działamy od 1994 roku. Osiągamy sukcesy na polu pracy czasowej, rekrutacji pracowników, outsourcingu, try&hire oraz outplacementu.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej mieszczącej się na terenie powiatu kwidzyńskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Mechanik/Technik Mechanik
Miejsce pracy: Kwidzyn

Zakres obowiązków:

*Nadzór nad działem utrzymania ruch;
*Wsparcie techniczne w zakresie utrzymania, rozwoju oraz modyfikacji maszyn i narzędzi;
*Koordynacja prac działu;
*Szkolenie pracowników.

Oczekujemy:

*Wykształcenie techniczne – mechanika;
*Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale technicznym lub utrzymania ruchu;
*Doświadczenie na maszynach pneumatyczno – mechaniczne takich jak: SAMEK – wtryskarki, szlifierki, frezarki;
*Znajomość języka angielskiego lub włoskiego – mile widziana;
*Umiejętność zarządzania ludźmi;
*Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

*Umowę o pracę;
*Zdobywanie nowych doświadczeń;
*Atrakcyjny system wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na http://adecco.pl (rejestracja w bazie danych + zgłoszenie do wybranej oferty) lub do przesłania aplikacji oznaczonej w temacie nazwą stanowiska i nr ref. na adres: tczew@adecco.pl
Na CV prosimy o dopisanie klauzuli przetwarzania danych osobowych danych osobowych.Monika Guzińska edytował(a) ten post dnia 16.04.08 o godzinie 10:43