konto usunięte

Temat: Praca w powiecie grójeckim

Witam serdecznie

Chciałbym przeprowadzić się do Mogielnicy i szukam pracy w powiecie grójeckim (południowa część). Znacie jakieś dobre firmy, które można polecić? Interesuje mnie praca w marketingu lub finansach z wynagrodzeniem 2000 netto + koszty dojazdów (jest to możliwe czy lepiej od razu zmniejszyć wymagania). Link do mojego CV.

Pozdrawiam
Adam OrlikAdam Orlik edytował(a) ten post dnia 16.05.10 o godzinie 23:15

Generalnie proponuję poruszyć znajomości.
Ale z dużych firm zdolnych na udźwignięcie takiego wynagrodzenia to jest Ferrero, Mago, Haber, Faurecia i pewnie nie wiele wiecej :)

Te są największe i tam proponuję wystartować.

a tak z ciekawości ;

gdzie mieszczą się dokładnie firmy Haber i Mago, bo Ferrero i Faurecia oczywiście w samym Grójcu (najbliższych okolicach)??

Z góry dzięki za odpowiedź...

Mago i Ferrero to zdaje się już Stara Wieś, albo jeszcze Belsk Duży. Raczej to Pierwsze :)

mapy.google.pl :) pokazują dokładniej
Faurecia to Grójec od strony Warszawy,
Haber to Odrz(ż?)ywołek między Grójcem a Belskiem Dużym
To wszystko to w sumie tak do 10 minut od Grójca
Urszula Ziętek

Urszula Ziętek HR Business Partner

Jeżeli możecie mi polecić osobę zainteresowaną pracą w Belsku Dużym k/Grójca na stanowisko Asystenta w Dziale IT dla międzynarodowej firmy z branży IT to proszę o kontakt uka@cyclad.pl

Pozdrawiam,
Urszula Klimorowska
Katarzyna Sowidzka

Katarzyna Sowidzka Koordynator
projektów

People Essence dla swojego Klienta, polskiego oddziału międzynarodowego koncernu zajmującego się produkcją komponentów do napojów bezalkoholowych i alkoholowych, poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Główny/a Księgowy/a

Miejsce pracy: Grójec

Opis stanowiska:
- Zarządzanie pracą działu księgowego w spółce.
- Kontrola dokumentacji, poprawności księgowań i zgodności z ustawą o rachunkowości
- Miesięczne raportowanie wyników finansowych zgodnie ze standardami grupy
- Nadzorowanie pracy podległych pracowników
- Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych, bankowych oraz kalkulacji podatkowych
- Współpraca z urzędami państwowymi
- Dbałość o właściwą w współprace z innymi działami Spółki oraz właściwy przepływ informacji, opracowywanie instrukcji w tym zakresie

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe ekonomiczne- Znajomość przepisów i zasad rachunkowości
- Znajomość obsługi komputera (MS Office)
- Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Głównego Księgowego
- Znajomość programu SAP mile widziana
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Umiejętność współpracy z innymi działami
- Łatwość nawiązywania kontaktów

Pracodawca oferuje:
- Pracę w międzynarodowym koncernie
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: anna.flaga@people-essence.com.pl

Następna dyskusja:

Co powiecie na sylwestra?

Wyślij zaproszenie do