Dominika Gawłowska

Dominika Gawłowska Agent
Ubezpieczeniowy,
Doradca Finansowy

Michał T

Michał T Web Developer

Temat: OFERTA PRACY

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną
Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz
Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do
Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla
naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na
stanowisku

Operator produkcji – robotnik montażowy

Nr ref. OP/RM/Cz

Obowiązki:

Wykonywanie prac montażowych – montaż części pasa
bezpieczeństwa (np. nawijaki, pasy, itp.) - bez ciężkiej pracy
fizycznej, podwyższone wymagania w zakresie małej motoryki

Wymagania:

* Wykształcenie średnie, techniczne
* Znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie
* Praktyka w branży samochodowym min. 1 rok
* Dobry stan zdrowia, rozpoznawanie barw
* Niezawodność, staranność, pilność, zdolność
rozpoznawania, zręczność manualna, wysokie zaangażowanie w pracy

Oferujemy:

* Praca na 3 zmiany , ruch ciągły
* Umowa gwarancyjna podpisywana przed wyjazdem do Czech z
Agencją pracy Tymczasowej Interkadra
* Po przyjeździe do Czech umowa o pracę - najpierw na 3
miesięczny okres próbny
* Miesięczne wynagrodzenie + dodatki do wynagrodzenia
* Dopłata do wyżywienia 500 kc / miesiąc
* Zakwaterowanie w Celakovice

Inne informacje:

* Przybliżona data rozpoczęcia pracy – sierpień
* Przed rozpoczęciem pracy pracownicy przejdą szkolenie na
stanowisku pracy
* Przed podpisaniem umowy pracownicy przejdą test sprawności
manualnych (złożenie samochodu przy użyciu klocków lego)
decydujący o przyjęciu do pracy
* Możliwe zaliczki
* Pracownikowi przysługuje 20 dni urlopu w ciągu roku
* Opłata za ubezpieczenie od szkód wyrządzonych na terenie
fabryki to 70 kc miesięcznie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres
katowice.czechy@interkadra.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać
numer referencyjny OP-RM/Cz oraz nazwę stanowiska.

Operator linii montażowej

nr ref. OLM/ Cz

Obowiązki:

* Praca polega na montażu konkretnego elementu, np. kierownicy, do szkieletu auta poruszającego się po linii montażowej
* Potwierdzenie przeprowadzonej operacji pieczątką na karcie pojazdu

Wymagania:

* Rozumienie języka czeskiego w mowie
* Wykształcenie zawodowe, techniczne
* Dobry stan zdrowia
* Niezawodność, staranność, pilność, zdolność rozpoznawania, zręczność manualna, wysokie zaangażowanie w pracy
* Mile widziane: praktyka w przemyśle samochodowym min. 1 rok, praca na montażu

Oferujemy:

* Praca w Mlada Boleslav – Czechy , Kvasiny - Czechy
* Umowa gwarancyjna podpisywana przed wyjazdem do Czech z Agencją pracy Tymczasowej Interkadra
* Po przyjeździe do Czech umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny
* Trzyzmianowy system pracy
* Dopłata do wyżywienia w wysokości 45 kc na dzień, obowiązuje po pierwszym miesiącu pracy

* Przybliżona data rozpoczęcia pracy:13.08.2012
* Przybliżona data przyjazdu do Czech – 06-10.08.2012 ( dojazd we własnym zakresie )
* Przed rozpoczęciem pracy pracownicy przejdą szkolenie na stanowisku pracy
* Przed podpisaniem umowy pracownicy przejdą test sprawności manualnych decydujący o przyjęciu do pracy
* Możliwe zaliczki jednak ewentualne przyznanie zaliczki jest w gestii koordynatora czeskiego
* Wynagrodzenie wypłacane 21 dnia kolejnego miesiąca na konto bankowe, bądź 25 dnia kolejnego miesiąca w gotówce.
* Opłata za ubezpieczenie od szkód wyrządzonych na terenie fabryki to 70 kc miesięcznie

numer referencyjny OLM/Cz oraz nazwę stanowiska.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"
Anna C.

Anna C. Doradca Zawodowy,
Trener umiejętności
społecznych
Pro-Pub...

Witam serdecznie,
Poszukujemy psychologów i doradców zawodowych do współpracy w projektach POKL.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana proszę o przesłanie swojego CV oraz referencji za wykonane usługi na adres: anna.czajowska@pro-publico.pl

Proszę również o przesłanie ceny za:
- godzinę doradztwa indywidualnego
- godzinę szkolenia
- dzień szkolenia

Dziękuję,
Anna Czajowska Garpiel

Następna dyskusja:

Szukam pracy w Cieszynie lu...

Wyślij zaproszenie do