Olimpia B.

Olimpia B. otwarta na nowe
wyzwania

Temat: Szukam pracy, stażu, praktyki, zleceń

Olimpia B.

wyzwania

Olimpia B.

wyzwania

Olimpia B.

wyzwania

Olimpia B.

wyzwania

Barbara Sapiołko

Barbara Sapiołko Specjalista ds.
rekrutacji - Bank
Zachodni WBK S.A.

Witam,
Dla naszego Klienta, instytucji finansowej z siedzibą w Ostrołęce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brand Manager

Miejsce pracy: Ostrołęka (możliwość częściowej pracy zdalnej)

Najważniejsze zadania:
• Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej dla kanału sprzedaży off-line;
• Zarządzanie kampaniami ATL/BTL;
• Odpowiedzialność za cały proces realizacji strategii marketingowej;
• Inicjowanie i opracowywanie nowych rozwiązań marketingowych;
• Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencja reklamowa, dom mediowy, drukarnia, itd.);
• Analiza działań konkurencji;
• Sporządzanie raportów i analiz z prowadzonych prac.

Nasz Klient oczekuje:
• Minimum 3-4- letniego doświadczenia zawodowego w prowadzeniu działań marketingowych (mile widziane w B2C);
• Doświadczenia w marketingu typu performance;
• Podejścia biznesowego (pracy w optyce ROI);
• Doświadczenia w efektywnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami marketingowymi;
• Umiejętności zarządzania projektami, samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy;
• Zaangażowania i orientacji na zadania;
• Talentu negocjacyjnego i wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.

Nasz Klient proponuje:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwa także inna forma umowy);
• Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy;
• Możliwość częściowej pracy zdalnej;
• Zdobywanie różnorodnych doświadczeń w dziale marketingu i PR prężnie rozwijającej się instytucji finansowej i możliwość realnego wpływu na kształtowanie działań marketingowych w firmie.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: barbara.sapiolko@hrk.eu
Justyna F.

Justyna F. Nazwy firm I Blogi
firmowe I Artykuły I
Copywriting

Szukamy kogoś wyjątkowego!

Poszukujemy do współpracy stałej/zdalnej specjalistę ds. PR-u. Osobę, która chciałaby tworzyć od A do Z nową, ekskluzywną markę galanterii jedwabnej.

Idealna kandydatka/kandydat to sudentka dziennikarstwa/PR-u, osoba, która uwielbia eleganckie dodatki i będzie miała tysiąc sposóbów na to jak je wypromować. Potrafi świetnie pisać i lubi to co robi. Wykazuje się pomysłowością, zaangażowaniem, inicjatywą i samodzielnością.
Zadania:
A) Stworzenie koncepcji bloga i pisanie artykułów
B) Stworzenie koncepcji marki, nazw produktów, haseł
C) Opieka redaktorska nad sklepem internetowym
D) Dotarcie do blogerów i dziennikarzy – notatki prasowe i inne materiały.
E) Social media
F) Dbanie o rozwój marki
G) Kontakt z projektantami mody

Oferujemy dużą niezależność i wynagrodzenie adekwatne do wkładu i jakości pracy oraz wsparcie merytoryczne przy realizacji zdaniań.

Czy szukamy właśnie Ciebie?

Przekonaj nas!

Zakładamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których poprosimy o wykonanie zlecenia próbnego. Prosimy, by pamiętać o klauzuli przy wysyłaniu CV.

Kontakt: justyna@odiseo.pl

Polecam https://www.paczkonado.pl/rola-agencji-pr-w-kryzysie/ dobra decyzja.

Wyślij zaproszenie do