Agnieszka Ciesielska

Agnieszka Ciesielska 4Beauty Art Gallery

Temat: 7. Aukcja 4Beauty - wakacyjna gratka dla kolekcjonerów

Dom Aukcyjny 4Beauty organizuje, ostatnią przed wakacjami, aukcję dzieł sztuki współczesnej. W dniach 18 - 24 czerwca 2010 r. miłośnicy sztuki współczesnej, będą mogli przystąpić do licytacji dzieł po bardzo atrakcyjnych cenach. Aukcja odbędzie się na portalu www.4beauty.com

„W związku ze zbliżającymi się wakacjami, postanowiliśmy zrobić naszym Klientom przyjemną niespodziankę. Aukcje w 4Beauty zawsze były atrakcyjne cenowo ze względu na 30% obniżkę marży dzieł w odniesieniu do cen galeryjnych. Tym razem, poszliśmy o krok dalej i wynegocjowaliśmy atrakcyjne ceny z naszymi Artystami. Dzięki temu, że zdecydowana większość dzieł wystawianych na aukcjach 4Beauty, pochodzi wprost od twórców, możemy zaproponować interesujące ceny wywoławcze” mówi Roman Ciesielski, Dyrektor 4Beauty.

Wśród wspomnianych atrakcji mi.in. grafika Tomasz Sętowskiego „Babilon” w cenie 2.600 złotych, duże płótno olejne (100 x 120 cm) Macieja Hoffmana „Cells” w cenie 4.300 złotych, grafika Edyty Purzyckiej za jedyne 150 złotych, obraz Leszka Sokoła „Huśtawki naszych marzeń” za 1.150 złotych. Bardzo interesująco w ofercie wygląda również sygnowany rysunek Zdzisława Beksińskiego (14.000 zł), grafika Jarosława Modzelewskiego „Niosący ścięte drzewo”(1.100 zł) oraz „Sjesta popołudniowa” Miry Andrzejewskiej-Kalkowskiej (1.500 zł), nowej Artystki reprezentowanej przez 4Beauty.

Zapraszamy do licytacji! Katalog aukcyjny dostępny jest TUTAJ.

Patronat aukcji:

Obrazek

Obrazek

Leszek Sokół Huśtawki naszych marzeń
wydruk na płótnie, 100x120 cm, 2010
oryginalnie sygnowany przez Artystę, numer 10/50