Kinga Kołodziejczyk

Kinga Kołodziejczyk HR Business Partner

Temat: praca - Regionalny Kierownik Sprzedaży (branża instalacyjna)

Dla naszego Klienta, firmy o stabilnej pozycji na rynku specjalizującej się we wdrażaniu nowoczesnych technologii w instalacjach sanitarnych i grzewczych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY (branża instalacyjna)
MIEJSCE PRACY: KRAKÓW

Obowiązki

* Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami;
* Aktywne zdobywanie nowych kontrahentów;
* Prowadzenie negocjacji handlowych;
* Dobór produktów, ustalanie cen i warunków sprzedaż;
* Realizację planów handlowych;

Wymagania

* Przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowym, preferowana branża instalacyjna;
* Doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych z klientami;
* Wykształcenie minimum średnie techniczne;
* Znakomita organizacja czasu pracy;
* Samodzielność w działaniu;
* Nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
* Prawo jazdy kat. B;
* Dobra znajomość pakietu MS Office;

Oferujemy

* Umowę o pracę;
* Wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej dostosowane do umiejętności pracownika + jasny system premiowy;
* Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop;
* Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie;
* Rozwój zawodowy;
* Miłą atmosferę pracy;

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod adresem: k.marszalek@evolving.pl.Kinga Marszałek edytował(a) ten post dnia 19.02.09 o godzinie 14:30