Martyna Lipska

Martyna Lipska Senior IT
Recruitment
Consultant, Mindbox
S.A.

Temat: Poszukiwany Junior Consultant - Warszawa

Witam serdecznie,

Aktualnie prowadzę rekrutację na stanowisko Junior Consultanta. Poniżej przedstawiam opis:

JUNIOR CONSULTANT/ CONSULTANT

Podstawowe zadania:
• Projektowanie i implementacja systemów informatycznych opartych o rozwiązania SAS, BI, Big Data i DWH

Doświadczenie i kwalifikacje:
• Wiedza i umiejętności dotyczące zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, w szczególności metodami modelowania danych
• Znajomość jednego z: C++, Pascal, Java, Clipper, SQL lub Pl/SQL
• Umiejętność projektowania i implementowania systemów informatycznych
• Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu inżynierii oprogramowania w tym UML
• Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu technologii internetowych w tym HTML, CSS, JS
• Podstawowa wiedza na temat technologii związanych z aplikacjami działającymi w środowisku klient – serwer
• Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Podstawowa umiejętność prowadzenia prezentacji
• Samodzielność
• Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
• Kilkumiesięczny cykl szkoleń
• Międzynarodowe środowisko pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze BI, Big Data i DWH

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania CV w języku angielskim na adres e-mail:

m.sielawa@relyon.pl