Temat: Poszukiwani specjaliści II linii wsparcia

Witam,
Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 13 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu. Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce,
na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Aktualnie poszukujemy specjalistów na II linię wsparcia do Lublina, ale jesteśmy otwarci na Kandydatów z całej Polski

Zadania na stanowisku:

Praca w ramach drugiej linii wsparcia systemów biznesowych dla naszego międzynarodowego Klienta z branży farmaceutycznej
Monitoring środowisk oraz systemów informatycznych
Obsługa napływających zgłoszeń – diagnoza, analiza i realizacja incydentów
Bezpośrednia współpraca z trzecią linią wsparcia, zespołem deweloperskim oraz użytkownikiem biznesowym
Bieżąca komunikacja z użytkownikiem w języku angielski

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w pracy z systemami do obsługi ticketów HPSM/JIRA/inne
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
Bardzo dobra znajomość systemów Windows
Dobra znajomość Active Directory
Mile widziana znajomość MySQL

Zapraszam do aplikowania przez ogłoszenie:

Zachęcam również do zapoznania się z naszą platformą poleceń
https:https://billennium.sharehire.pl/offer/4a8bdc8d