Urszula Milkiewicz

www.rondopartners.co
m

Temat: PROGRAMISTA PHP - Webventure Sp. z o.o.

PROGRAMISTA PHP

Spółka Webventure Sp. z o.o.

Właściciel m. in. R1NG.pl – platformy rozrywkowej z grami zręcznościowymi i rozgrywkami o prawdziwe pieniądze, dostępnej również w: Wirtualnej Polsce, Agorze, Interii, …

W związku z bardzo intensywnym rozwojem, bliskimi planami ekspansji zagranicznej oraz zaangażowaniem w nowe projekty przed wyjściem na Giełdę Papierów Wartościowych, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

Osoba odpowiedzialna za tworzenie i rozwój zaawansowanych serwisów internetowych. Praca nad obecnymi oraz nowymi projektami firmy, między innymi przy tworzeniu wersji międzynarodowych.

Wymagania:

Dobra znajomość: PHP5, MySQL, XHTML, CSS.
Doświadczenie w programowaniu obiektowym.
Znajomość technologii: JavaScript (AJAX, jQuery), Smarty, ZEND Framework
Doświadczenie w projektowaniu i budowie serwisów internetowych poparte przykładami.
Umiejętność projektowania interfejsów użytkownika zgodnych z aktualnymi standardami.
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaradność i samodzielność.
Sumienność i odpowiedzialność za efekty swojej pracy.
Dodatkowymi atutami będzie:

Znajomość i zainteresowania w obszarze branży gier Internetowych i rozrywki online.
Doświadczenie w budowaniu skalowalnych serwisów internetowych.
Znajomość zagadnień optymalizacji baz danych (MySQL).
Znajomość technologii: Flash / Flex, HTML5.
Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem serwisów internetowych.
Znajomość zagadnień związanych z administracją serwerami (Linux).
Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (SVN)
Oferujemy:

Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami, w prężnie rozwijającej się firmie, z ambicjami zastania globalnym liderem w swojej dziedzinie.
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
Udział w ambitnych projektach o skali międzynarodowej.
Współpracę z dużymi firmami z branży: WP, Agora, Interia …
Elastyczne godziny pracy, w tym częściowa możliwość pracy zdalnej.
Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem firmy.
Premię uzależnioną od wyników firmy – opcje na akcje przy planowanym wyjściu na giełdę.
Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole.
Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

prosimy przesyłać na adres:
praca@webventure.pl , z dopiskiem "PROGRAMISTA PHP"