Maria Syposz

Maria Syposz specjalista ds.
e-learnig,
niezależny rekruter,
architekt...

Temat: praca dla 2 JavaScript - owców Zielona Góra

Nowy startup w Zielonej Górze poszukuje 2ch JavaScriptowców. Pierwsza w ZG firma zajmująca się sztuczna inteligencją w sprzedaży.

Zakres obowiązków:

- tworzenie, integracja oraz weryfikacja oprogramowania
- współudział przy tworzeniu dokumentacji
- odbieranie, rejestrowanie i diagnozowanie zgłoszeń serwisowych
- naprawa błędów w projektach utrzymaniowych

Wymagania:

- komunikatywność
- wykształcenie wyższe lub studenci
- znajomość JavaScript i Node.js
- łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętności pracy w zespole
- dobra organizacja i dyscyplina pracy
- samodzielności w działaniu,
- otwartości na nowe technologie,
- chęci samorozwoju,
- odpowiedzialności za wykonywane zadania,

Oferujemy:
- możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań w najnowszych technologiach
- atmosferę środowiska start-upowego,
- elastyczne godziny pracy dla studiujących
- możliwość szkoleń oraz wsparcia w kreowaniu własnej ścieżki kariery,
- karta sportowa,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- otwartą i twórczą atmosferę w pracy!

Praca na umowę o pracę, od zaraz :) skontaktuj się, dogadamy się :)
Proszę o kontakt na goldenline lub na maila startupzgora@gmail.com.