Piotr Nawrocki

Piotr Nawrocki High Tech companies
consultant and
advisor

Temat: iOS i Android Developerzy w międzynarodowej firmie...

Szukamy programistów na pełen eta do pracy w globalnym start-upie - Trackimo (http://trackimo.com). Obecnie poszukujemy jednego specjalisty z zakresu tworzenia aplikacji na system Android i jednego specjalisty z zakresu tworzenia aplikacji w środowisku iOS.

Opis stanowiska pracy:

- Praca z domu

- Codzienna współpraca i raportowanie do zespołu projektowego w Izraelu

- Praca nad nowymi wersjami aplikacji Trackimo, tworzenie nowej platformy

Wymagania:

- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

- wysokie kwalifikacje i udokumentowane doświadczenie w przedmiotowych dziedzinach

- wysoka motywacja i umiejętność samodzielnej pracy

- twórcze myślenie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowym zespole

- pracę z nowymi technologiami i w rynku, który bardzo szybko się rozwija

- pracę w firmie, która jest światowym liderem w swojej branży

- wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i stopnia kwalifikacji

- dowolna forma zatrudnienia

Trackimo to globalna firma z siedzibą główną w Nowym Jorku i centum R&D w Izraelu. Trackimo produkuje unikalne lokalizatory GPS, działające globalnie i bez żadnych ograniczeń. Platforma Trackimo jest zaprojektowana w duchu koncepcji IoT i w tym kierunku idzie rozwój firmy.