Agata Kulpa

Agata Kulpa Project Manager &
Creative Head in
KDSolutions

Temat: FULL-STACK DEVELOPER

Jesteśmy młodym, szybko rozwijającym się Software Housem. Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych rozwiązań dla różnych obszarów działalności, m.in. systemów raportowania, wizualizacji danych, zarządzania sprzedażą oraz automatyzacji procesów biznesowych.

Obecnie, jesteśmy w trakcie tworzenia zespołu developerów dedykowanego do nowego projektu dla dużej firmy z Doliny Krzemowej i szukamy pracowników na stanowisko:

FULL-STACK DEVELOPER
Zadania:
Tworzenie oraz rozwój narzędzi do raportowania, prowadzenia projektów i zarządzania firmą,
Integracja systemu z zewnętrznymi serwisami,
Aktywny udział w projektowaniu oraz tworzeniu nowych rozwiązań,
Dbanie o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania (code review, testy).

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka programowania Python,
Technologie bazodanowe: PostgreSQL, MongoDB, Redis,
Dobra znajomość technologii: HTML5, CSS3, TypeScript, Angular2 (pod kątem tworzenia aplikacji internetowych)
Dobra znajomość j. angielskiego (B2),
Samodzielność i kreatywność,
Umiejętność pracy w zespole,
Znajomość systemu kontroli wersji Git,
Chęć poznawania nowych technologii,
Dostępność min. 3/4 etatu (120h/miesiąc).

Co oferujemy:
Forma zatrudnienia: UoP / umowa zlecenie / B2B,
Praca w młodym, rozwijającym się zespole,
Udział w międzynarodowych i nowatorskich projektach (będziesz miał wpływ na to jak będą wyglądać),
Warunki do ciągłego rozwoju,
Częściowa praca zdalna (1-2 dni w tygodniu pracy w biurze - Kraków)
Wynagrodzenie: 25-55zł/h brutto (UoP) / 30-65zł netto (B2B) w zależności od doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: careers@krystiand.net Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.