Wojciech Żeglin

Wojciech Żeglin Web Designer &
Developer

Temat: Software Developer (Programista PHP/JS/Ruby) [Warszawa]

DataMiners.co to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma, której działalność skupia się na obszarach automatyzacji procesów informatycznych oraz marketingu internetowego. Od lat współpracujemy z wieloma klientami zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Nie jesteśmy korporacją - nasz zespół tworzą kreatywni pasjonaci nowych technologii, ciągle rozwijający swoje zainteresowania i podnoszący kwalifikacje zawodowe. W pracy panuje swobodna i przyjazna atmosfera, nie ma miejsca na agresję czy wewnętrzną rywalizację. Wzajemnie wspieramy się i wspólnie osiągamy założone cele. Jeśli szukasz "drugiego domu" w pracy - dobrze trafiłeś.

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków należeć będą między innymi:

- czynne uczestnictwo w projektowaniu i tworzeniu zaawansowanych rozwiązań programistycznych służących do automatyzacji procesów informatycznych i marketingowych
- rozwijanie i współtworzenie autorskiej platformy internetowej TrafficBot.uk

Oferujemy elastyczne godziny pracy i częściową możliwość pracy zdalnej.
Wymagania:

- bardzo dobra znajomość PHP (OOP)
- bardzo dobra znajomość JavaScript
- dobra znajomość PythonJS / CasperJS / Selenium / Watir / SlimerJS lub pokrewnych
- dobra znajomość Ruby
- dobra znajomość MySQL
- dobra znajomość środowiska Linux
- dobra znajomość HTML/CSS/jQuery
- dobra znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość zasad bezpieczeństwa przy tworzeniu oprogramowania internetowego
- umiejętność tworzenia i korzystania z API
- chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane będą:

- dobra znajomość WordPress’a, Bootstrapa, technologii AJAX
- umiejętność korzystania z repozytorium kodu GIT

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia (od 6 000 do 12 000 PLN brutto)
- pracę przy projektach dla klientów międzynarodowych
- elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej
- dostęp do szkoleń i kursów wybieranych przez kandydata
- uczestnictwo w licznych wydarzeniach branżowych
- karnety wstępu na siłownię / basen

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DataMiners.co z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Aplikować można na stronie http://www.pracuj.pl/praca/software-developer-php-js-r...