Karolina S.

Karolina S. Project Manager

Temat: SAP BI support analyst

Witam,

Dla Klienta, globalnej korporacji świadczącej usługi z zakresu IT, w związku z otwarciem nowego Centrum IT firmy w Poznaniu, poszukuję osób na stanowisko:

SAP BI support analyst
Miejsce pracy: Poznań
Praca stała

Zakres obowiązków:
analiza i usuwanie problemów wynikających z użytkowania rozwiązań SAP
projektowanie i wdrażanie rozwiązań oraz ich konfiguracja
współuczestniczenie w szkoleniach z zakresu wdrażania systemu, wsparcia technicznego
sporządzanie dokumentacji technicznej oraz jej aktualizacja

Wymagania:
przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy z modułem BI/BW
doświadczenie w obszarze POS 2.1 i POS-DM – będzie dodatkowym atutem
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
doświadczenie w SAP ECC wersja 6.0 i SAP Netweaver BI wersja 701
doświadczenie w programowaniu ABAP – będzie dodatkowym atutem
doświadczenie w SAP Retail – będzie dodatkowym atutem
bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
bardzo dobre umiejętności analityczne

Nasz Klient oferuje:
możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
pracę w stabilnej międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowym środowisku
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
zatrudnienie na pełny etat
pracę w młodym zmotywowanym zespole
atrakcyjny pakiet socjalny i opiekę medyczną

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: karolina.samann@pl.randstad.com.