Marzena Zasińska-Igła

Marzena Zasińska-Igła Web Product Manager
/ Growth Partner

Temat: TABLICA OGŁOSZEŃ

Proszę o zamieszczanie tutaj (i tylko tutaj) wszelkiego rodzaju ofert i ogłoszeń służbowo-komercyjnych.
Karolina K.

Karolina K.
www.autocreativeserv
ice.pl

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się jak wejść do biznesu OZE i jak zarabiać na elektrowniach wiatrowych zapraszam do zgłaszania się (poprzez wiadomości prywatne) na bezpłatne spotkanie szkoleniowo-informacyjne dla partnerów i inwestorów .
Ewa Kot

Ewa Kot konferencje IT

Bezpłatna konferencja IT - InfoMEET

InfoMEET to miejsce spotkań specjalistów, liderów branży oraz osób zainteresowanych światem IT.
Duża dawka wiedzy (16 prelekcji), wymiana doświadczeń z liderami branży IT, nawiązanie nowych kontaktów oraz okazja spotkania ze znajomymi to główna idea InfoMEET.
Ponadto, na sali wystawowej, przedstawiciele firm uczestniczących, zainteresowanym osobom opowiedzą o aktualnych ofertach współpracy.

14 września 2013 r. Warszawa
hotel Radisson Blu Sobieski, Plac Zawiszy 1

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji pod adresem: http://novial.pl/formularz
Ilość miejsc jest ograniczona.

Wystąpią m.in. :
[b]Bartłomiej Juszczyk
„Jak podnieść wartość rynkową siebie, firmy,startupu?”
Jerzy Zientkowski „Przyszłość IT, czyli jak nie szukać pracy”
Marcin Cichoń „Przychodzi baba do lekarza... na badania usability. Jak zadbać o użyteczność serwisów internetowych”
Piotr Karczmarz „Cross-platform driven development – WP8, Win8, Android i iOS na wyciągnięcie ręki dla każdego dewelopera.”
Artur Żarski„Dlaczego warto używać publicznych chmur na przykładzie Office365”
Zofia Barańska „ABC zarządzania sobą w czasie, energia, emocje”
Paweł Łakomski „Cloud computing: jak organizacje korzystają na chmurze prywatnej”
Mariusz Kapusta „Dlaczego wszyscy ludzie kłamią i jak to zmienić?”
Inga Bielińska „Coaching Zespołu Projektowego, Jako Sposób Wspierania Organizacji Uczącej Się”
Tymoteusz Radlak „Jakość utracona czyli o wpływie metod kontrolnych na jakość użytkową wdrażanych systemów informatycznych”
Mateusz Kurleto „System, który się opłaca: rozwiązanie gotowe, czy dedykowane?”
Maciej Sowiński „O co chodzi z tym Agile?”
Sylwiusz Pytka „Co robi i czy warto zostać Scrum Masterem”

Więcej informacji:www.novial.pl
Dołącz do naszego wydarzenia na FB i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/195212840654416/ Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.08.2013 o godzinie 14:21 z tematu "Bezpłatna konferencja IT - InfoMEET"
Ewa Wypych

Ewa Wypych Freelancer

Mam info o wakacie w firmie z branży motoryzacyjnej BOTTARI POLSKA w województwie POMORSKIM.

Szukają Przedstawiciela/Koordynatora Handlowego.

Zadania: realizacja celów sprzedażowych na lokalnym rynku, opieka i obsługa klientów firmy: rynek tradycyjny oraz sieciowy.

CV można przesyłać do Pani: malgorzata.gorska@bottari.pl, od niej też przy kontakcie oczywiście więcej info można uzyskać :)
Karolina Kacemba

Karolina Kacemba Student,
Politechnika
Warszawska

Jeśli ktoś szuka pracy w branży IT i nie ma jeszcze planów na 16 listopada, to warto zajrzeć na uniFairs Mobile -[b] targi pracy połączone z konferencją na temat wiodących platform mobilnych , skierowane do wszystkich pasjonatów nowoczesnych technologii. Udział w wydarzeniu to możliwość nawiązania kontaktu z liderami rynku IT, przegląd najnowszych projektów, konsultacje z przedstawicielami działów HR, udział w wykładach naszych gości i mnóstwo dobrej zabawy.

Wydarzenie skierowane jest do programistów, architektów, testerów, kierowników projektów oraz wszystkich osób rozwijających się w IT. Oferty pracy, na które będziecie mogli aplikować to m.in.: Test Engineer, IT Technical Administrator, Grafik, Młodszy Inżynier XML/HTML, Specjalista ds. DTP, Koordynator Projektów i wiele innych.

Konferencja uniFairs Mobile poruszy tematy:

Interfejs użytkownika w aplikacjach mobilnych, a różnorodność platform
Cross-platform driven development – WP8, Win8, Android i iOS na wyciągnięcie ręki dla każdego dewelopera. Wprowadzenie do Xamarin
W jaki sposób Lean Startup zmieniło sposób robienia startupów
Przydatne rozszerzenia do map na Androidzie
Bezpieczeństwo mobilnych systemów operacyjnych
Dagger jako narzędzie do wstrzykiwania zależności w Androidzie
Yeoman + Bower + Grunt + Angular + Cordova - nowoczesne podejście do tworzenia aplikacji hybrydowych
Możliwości platformy BlackBerry 10

Prelegenci:
Łukasz Grondecki, Piotr Karczmarz, Damian Strzelczyk, Mateusz Herych, Łukasz Dierżak, Maciej Górski, Maciej Ziarek, Krzysztof Ścira.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się online: http://unifairspoland.com.
Szczegóły również na profilu Facebook: http://facebook.com/uniFAIRSPoland
Agata K.

Agata K. Doradca
zawodowy/Trener

Poszukuję osób do obsługi klienta, w Poznaniu.

Więcej informacji podam w mailu.

Pozdrawiam
Karolina U.

Karolina U. freelance - projekty
tłumaczeniowe
(rosyjski) oraz
public...

Chętnie podejmę zdalną współpracę z agencją public relations na zasadach freelance lub z podmiotami z zakresu:

- usług szkoleniowo-doradczych/edukacyjnych,
- animacji czasu wolnego, animacja sportowa (sporty rowerowe),
- zajmę się także PR’em produktowym.

- - proponowane obszary działań:
- social media – generowanie dobrego szumu wokół produktu/usług proponowanych przez klienta -prowadzenie żywego dialogu z grupą docelową,
- media relations,
- monitoring mediów + comiesięczny raport z wynikami,
- redagowanie serwisów WWW, fanpage’ów na FB itp.,
- redagowanie materiałów marketingowych,
- copywriting, tłumaczenie (j. rosyjski, j. angielski – współpraca z podwykonawcą).

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie. Nie wystawiam faktur vat, pracuję na podstawie umowy o dzieło/zlecenie.

Zapraszam na prv.
Justyna Kucharska

Justyna Kucharska Specjalista ds.
promocji

Bezpłatne Targi Kariera IT - II półrocze 2015

Targi Kariera IT są wydarzeniem, stworzonym dla specjalistów IT oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych. Targi pracy połączone są z prelekcjami merytorycznymi i pokazami nowinek technologicznych. Tradycyjnie każde wydarzenie zamknie losowanie nagród (do wygrania gadżety i liczne wejściówki).

Najbliższe edycje to:

Katowice - 12.09.2015
Poznań - 26.09.2015
Wrocław - 10.10.2015
Warszawa - 17.10.2015
Łódź - 07.11.2015
Kraków - 21.11.2015
Lublin - 28.11.2015

Targi są bezpłatne, żeby wziąć udział, należy jedynie zarejestrować się na stronie http://careercon.pl/. Można tam również zapoznać się z harmonogramem, agendą, prelegentami i tematami wykładów.

Obrazek
Jan Karol Skrobol

Jan Karol Skrobol Menedżer Wdrożenia
Agentów i
Przedstawicieli
Ubezpieczeni...

Mundurowych, także byłych, nauczycieli od zaraz do pracy w promocji, doradztwie i sprzedaży prywatnej opieki medycznej jako alternatywy NFZ :-)
Kinga Wanda Michalak

Kinga Wanda Michalak Psycholog Biznesu,
Trener

Strategy Manager/PR Manager

Obecnie poszukuje osoby na stanowisko Strategy Manager oraz PR Manager.

Zachęcam do zapoznania się z ofertami załączonymi pod linkami:

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Chętnie opowiem więcej o ofercie, oraz przedstawię firmę.

Kinga Michalak
531288287
kinga.michalak@makemymind.pl

konto usunięte

Dzień Dobry,

Woj. Dolnośląskie, Woj. Wielkopolskie, Woj, Zachodniopomorskie

Szukam zaangażowanych, dynamicznych, samodzielnych i zorganizowanych osób, na stanowisko Mobilnego Doradcy Bankowego. Oferuje bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szerokie możliwości rozwoju.

Oczekuję:
-Dobrej organizacji czasu pracy
-Łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
-Wysokiej kultury osobistej

Wymagania:
-Umiejętność skutecznej prezentacji oferty handlowej i pozyskiwania klientów
-Umiejętność negocjacji i aktywnej sprzedaży produktów finansowych
-Kultura osobista, dyspozycyjność i kreatywność
-Dobra znajomość obsługi komputera
-Prawo jazdy kat. B i własny samochód w okresie próbnym

Oferuję:
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
-Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
-Zdobywanie nowych doświadczeń
-Pracę od poniedziałku do piątku
-Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

W razie zainteresowania lub informacji o znajomych poszukujących pracy - CV proszę przesyłać na adres bartlomiej.walory@ideabank.pl

Wyślij zaproszenie do