konto usunięte

Temat: Praca dla Optometrysty

Witam serdecznie,

TESCO zmienia się na Extra dostosowując do potrzeb Klientów swoją ofertę. Altualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku Optometrysty w HM TESCO Łódź-Bałuty. A oto szczegóły:

OPTOMETRYSTA
Nr Ref. 31008/OPT/25

Zadania:
Obsługa klienta na najwyższym poziomie poprzez przeprowadzanie badań w zakresie refrakcji wzroku i dobór soczewek kontaktowych.
Praca może odbywać się w systemie zmianowym.

Wymagania:
•Wykształcenie średnie (ukończony kurs I stopnia w zakresie badania wad refrakcji wzroku)
•Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
•Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
•Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę
•Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Szeroki zakres szkoleń na stanowisku pracy
•Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
•Pracę dla osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku

Twoje zgłoszenie dotrze do nas najszybciej jeśli wypełnisz formularz on-line na stronie http://tesco.rekrutacja.net (http://www.tesco.rekrutacja.net/formularz.aspx?idProce...
Możesz również przynieść lub przesłać swoje CV na adres:
TESCO /Polska/ Sp. z o. o. Ul. Pojezierska 93 91-341 Łódź
Prosimy o dopisanie na kopercie - NR ref. 31008/OPT/25

Serdecznie zapraszam do współpracy :-)
Magda Urbaś

Magda Urbaś Key Account Manager

Obrazek

Następna dyskusja:

Praca dla Optometrysty

Wyślij zaproszenie do