konto usunięte

Temat: Oferta pracy Łódź - Koordynator Sprzedaży Urządzeń...

Koordynator Sprzedaży Urządzeń Medycyny Estetycznej

Opis stanowiska:

Prezentacja produktu, prezentacja zabiegów, szkolenia dla klientów.
Pozyskiwanie nowych klientów wśród gabinetów: medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz kosmetycznych.
Doradztwo w zakresie oferowanych produktów.
Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami.

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kosmetologiczne.
Doświadczenie w zakresie przeprowadzania szkoleń i pokazów.
Dobra znajomość rynku kosmetycznego i rynku medycyny estetycznej.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność,
Dyspozycyjność
Umiejętność obsługi komputera.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom.
Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia.
Możliwość sprzedaży innowacyjnych, topowych produktów medycznych.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego
na adres mailowy: info@partner-lodz.com.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”Bartosz Saganowski edytował(a) ten post dnia 06.02.12 o godzinie 11:59