Edward K.

Edward K. Dyrektor regionu DOZ
S.A. / Prezes
Zarządu PZF CK S.A.

Temat: zatrudnie przedstawiciela handlowego - dystrybucja...

Działający od wielu lat na rynku farmaceutycznym
DYSTRYBUTOR
produktów farmaceutycznych i materiałów medycznych do aptek i szpitali, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

DORADCY KLIENTA

OFERUJEMY:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Dostęp do najnowszych rozwiązań handlowych;
• Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków;
• Samodzielność w działaniu;
• Pakiet profesjonalnych szkoleń;
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa klientów na wyznaczonym rynku oraz jego rozwój;
• Dbałość o zapewnienie jak najwyższego standardu obsługo klientów;
• Prowadzenie rozmów handlowych oraz pozyskiwanie nowych klientów;
• Analiza efektywności współpracy z klientami;
OCZEKUJEMY:
• Doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej
albo w dużej firmie handlowej;
• Samodzielności i inicjatywy w działaniu;
• Umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
• Dyspozycyjności i zaangażowania;
• Znajomości obsługi komputera;
• Prawa jazdy kat. B (z doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów)

Miejsce pracy: Kraków i woj. małopolskie

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE ZGŁOSZEŃ (CV + LIST MOTYWACYJNY) w terminie do: 15 grudnia 2010 roku
NA ADRES E-mail: rekrutacja_01@go2.pl

Odpowiemy tylko na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych - Dz.U. 133/97 poz. 883)”edward komendacki edytował(a) ten post dnia 01.12.10 o godzinie 11:08

Witam,
Dopiero dzis natrafiłem na notatkę Pana odnośnie możliwości pracy w PGF Cefarm. Wiem, że upłynął juz termin przyjmowania zgłoszeń, niemniej jednak proszę o zapoznanie się z moją kandydaturą. Dane odnośnie mojego doświadczenia znajdują sie na moim profilu Goldenline i pokrywają się w zasadzie z tym co znajduje się w moim CV (http://www.goldenline.pl/pawel-zolkos ).
Jeżeli moje predyspozycje, doświadczenie i operatywność spotkają się z Pana zainteresowaniem bardzo proszę o kontakt. Jestem osobą odpowiedzialną, konsekwentną w działaniu. Moje wieloletnie doświadczenia w środowisku wielokulturowym i wielonarodowościowym za granicą pozwoliło mi na zdobycie bezcennego doświadczenia w pracy z ludżmi. Wprawdzie nie pracowałem w branży farmaceutycznej ale jestem otwarty na szybkie zdobycie niezbędnej wiedzy w tym zakresie aby w sposób skuteczny realizować postawione cele.
Jeżeli stanowisko to jest już przeznaczone dla wybranej wcześniej osoby proszę o przedstawienie innych możliwości pracy o ile takowe istnieją.
Serdecznie pozdrawiam,
Paweł Żółkoś

Wyślij zaproszenie do