konto usunięte

Temat: Party Dizzy - imprezowy zawrót głowy poszukujemy...

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy praktykantów do wparcia działu marketingu i sprzedaży w nowo powstałej firmie Party Dizzy (http://partydizzy.pl), która zajmuje się sprzedażą internetową artykułów dekoracyjnych do wystroju imprez okolicznościowych m.in. wesela/śluby, wieczory panieńskie/kawalerskie, narodziny/baby shower, urodziny/imieniny, komunie, święta i wiele więcej…

Do obowiązków należeć będzie:
- aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych (przy pomocy telefonu, e-maila),
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w Internecie,
- analiza rynku pod kątem nowinek z świecie imprezowym, planowanych targów itp.
- aktualizacja produktów w sklepie internetowym na systemie Comarch OPT!MA

Jeżeli jesteś osobą:
- kreatywną
- energiczną
- posiadasz umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
- posiadasz poczucie humoru

Zapraszamy do naszej zakręconej, imprezowej firmy!

Oferujemy:
- bezpłatną praktykę, ale z prowizją od sprzedaży,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi najpopularniejszego programu do zarządzania firmą,
- opiekuna z wieloletnim doświadczeniem, który koordynuje realizację zadań oraz udziela wsparcia przez cały czas trwania praktyki,
- możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu praktyk.

Interesują nas osoby gotowe podjąć pracę OD ZARAZ.
Wyślij nam swoje CV + kilka słów o sobie na adres biuro@partydizzy.pl.Aneta Malec edytował(a) ten post dnia 28.01.11 o godzinie 10:49