konto usunięte

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Czy orientujecie się ile może kosztować wdrożenie System Microsoft® Dynamics CRM 4.0? Szukałam w internecie i niestety nigdzie nie mogłam znaleźć informacji.
Rafał T.

Rafał T. Programista C#, ASP
.NET, T-SQL

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Z tego co się orientuję jest to system konfigurowalny na potrzeby klienta i dostępny jest pewnie cały wachlarz cenowy. Ale mogę się mylić.

konto usunięte

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

No, ale te moduły mają jakieś ceny i to mnie własnie interesuje:)

konto usunięte

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Potrzebuje oprogramowanie, które będzie obsługiwało też outlooka i nie wiem za bardzo jakie poza tym.

konto usunięte

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Microsoft Dynamics CRM to jedno spójne rozwiązanie, bez technicznego podziału na moduły. Płaci się po prostu za licencję na użytkownika, bez różnicy z jakiej funkcjonalności rozwiązania będzie on korzystał. Odrębna sprawa to wdrożenie i dostosowanie rozwiązania.
System, tak jak już to było wspomniane wcześniej, jest konfigurowalny i może być w pełni dostosowany do potrzeb praktycznie każdej firmy, bez względu branżę i segment rynku w którym się obraca. W każdej chwili można dobudowywać również do niego nowe funkcjonalności. Microsoft Dynamics CRM to fajna platforma do zaspokajania potrzeb firmy w działalnosci operacyjnej.
Co do integracji z Outlook - powiem więcej - poprzez dodatkowe foldery, związane właśnie z CRM, system można obsługiwać nie wychodząc z Outlooka.
Maciej Artur Jankowski

Maciej Artur Jankowski Pomagam ludziom
zrozumieć
technologie

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Anno, wlasnie mialem do Ciebie pisac na priv, ale widze, ze Sebastian calkiem dobrze sobie poradzil :-)
Pracowalem kiedys w tej firmie jako konsultant i wiem, ze oni znaja sie na swojej robocie, wiec na pewno pomoga Twojej firmie wdrozyc dobrze skrojone rozwiazanie wykorzystujace MS CRM.
Gdybys szukala opcji bardziej 'ekonomicznej', to niedlugo wracam do Polski i bede mial duzo wolnego czasu, wiec bede mogl pomoc poprowadzic dla Was ten projekt od poczatku do konca i nie skasuje na pewno tyle ile caly sztab konsultantow ;]

podobno jest jakas promocja na MS CRM: -20% ceny licencji.Maciej Artur Jankowski edytował(a) ten post dnia 04.03.09 o godzinie 04:19

konto usunięte

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Mi zależy by było dość szybko i nie za drogo;)

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Maciej Artur Jankowski:

podobno jest jakas promocja na MS CRM: -20% ceny licencji.

Potwierdzam
http://www.goldenline.pl/forum/ms-crm/774236

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Co rozumiesz przez wdrożenie? Same usługi czy może interesuje Ciebie koszt usług i licencji. A może usług, licencji i infrastruktury sprzętowej?Stanisław Antoniak edytował(a) ten post dnia 13.03.09 o godzinie 22:09
Sławek Markiewicz

Sławek Markiewicz Programista WMS

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Anna W.:
Mi zależy by było dość szybko i nie za drogo;)

Hmmm.... dość szybko to na pewno będzie ale czy nie za drogo ?? to jest pojecie względne. Możliwości konfiguracji i kastomizacji systemu które daje Ci MS CRM są warte swojej ceny.

konto usunięte

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Dość szybko czyli nie dłużej niż 3 miesiące:)

konto usunięte

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

WItam serdecznie,

ze swojej strony zachęcam przede wszystkim do rozmowy z Partnerem Microsoft Dynamics CRM. Elastyczność systemu pozwala na korzystanie zeń na zasadzie usługi w modelu hostowanym oraz w modelu "stand alone", czyli wdrożony u klienta.
Mamy kilku partnerów, którzy oferują naszego CRM'a w obu wariantach i warto z nimi porozmawiać o Pani potrzebach i oczekiwaniach oraz kwestiach kosztowych.
Pozdrawiam serdecznie,
Aga
Zapraszam na: http://kazdytozna.pl oraz obejrzenia funkjconalności: http://www.microsoft.com/poland/dynamics/demo_ax/defau...
Mikołaj Soszyński

Mikołaj Soszyński Partner Zarządzający
CG AMK Sp.z o.o.

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Nie dowiedzieliśmy się ile kosztuje.
Jarosław P.

Jarosław P. IT, JBG-2 Sp. z o.o.

Temat: System Microsoft® Dynamics CRM 4.0 cena?

Nie dowiedzieliśmy się ile kosztuje.
Standardowa krótka odpowiedź brzmi: "to zależy....", ;)
dłuższa - najlepiej porozmawiać z partnerami MS, którzy sprzedają ww. rozwiązanie.

Orientacyjne ceny można obliczyć za pomocą kalkulatora Microsoft MLA

Dla licencji Open można znaleźć cennik na stronie Progresu.

Następna dyskusja:

MIcrosoft Dynamics CRM




Wyślij zaproszenie do