Temat: co polecacie na podróż poślubną

Co polecacie na podróż poślubną... wyspy kanaryjskie, cypr, egipt... ? Zaznaczam, że bardzo chciałabym nie tylko poleżeć na plaży ale przede wszystkim pozwiedzać, robić zdjęcia oraz spróbować nurkowania... :)))
Podróż będzie w sierpniu..

konto usunięte

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Ja polecam Kanary, jeśli jeszcze nie byliście.
My natomiast wybieramy się na Cypr.

konto usunięte

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Z tych, ktore podalas zdecydowanie Kanary :)
Jesli macie wiecej gotowki to celujcie w ameryke srodkowa - Dominikana, Kuba itp.
Marcin Spychała

Marcin Spychała Senior Sales
Executive, Genesys

Temat: co polecacie na podróż poślubną

ja polecam ameryke południową - kolumbię albo jak my - wenezuele:

http://www.naszepodroze.eu/Wenezuela%202007/index.html

pozdrawiam i gratuluje
marcin

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Marcin Spychała:
ja polecam ameryke południową - kolumbię albo jak my - wenezuele:

http://www.naszepodroze.eu/Wenezuela%202007/index.html

pozdrawiam i gratuluje
marcin
Dziękuje.. Oglądaliśmy Wasze zdjęcia i bardzo nam się podobały, a prosos chciałam się zapytać jakim aparatem robiliście zdjęcia?
Obawiam się jednak że na taką podróż nie będzie nas stać, jesteśmy w stanie wydać ok. 5000 zł, wasza podróż wyniosła pewnie dużo więcej..
Pozdrawiam
Justyna  Dawiskiba-Spalen iak

Justyna
Dawiskiba-Spalen
iak
HR Generalist,
certyfikowany coach
(ICC, Kryzysowy),
Asse...

Temat: co polecacie na podróż poślubną

gratulacje :) my planujemy islandie - niestety to droga impreza dlatego chwile jeszcze czekamy... ale na pewno warto
Krzysztof G.

Krzysztof G. Fotografia

Temat: co polecacie na podróż poślubną

polwysep synaj - egipt
Krzysztof G.

Krzysztof G. Fotografia

Temat: co polecacie na podróż poślubną

http://www.synaj.com/index.htm

konto usunięte

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Mi sie marza Malediwy, ale sa bardzo drogie. Myslimy wiec o Kubie, Bali albo Tajlandii.
Na Kanary jakos mnie nie ciagnie, w Turcji za to bylam na fantastycznej wycieczce z Sigma Travel (objazd + 3 dni pobytu). Polecam.
W Egipcie bylam w majowke, hotel Radisson Sas Resort jest po prostu jak z Basni 1001 nocy ;) 5*, obsluga rewelacja, jedzenie pyszne, barmani super drinki robia i co wazne pepsi itp maja z 1L butelek, alkohole typu Jonnie Walker a to wazne w takim klimacie. No i ta rafa koralowa....
Polecam tez Meksysk, bylam na wycieczce objazdowej (tylko nie wybieraj Logos Travel bo Marek Sliwka strasznie duzo sobie liczy, moim zdaniem o przynajmniej 1/3 za duzo)
Z europejskich panstw to Grecja byla piekna, wypoczelam tam wspaniale.
Pozdrawiam i gratuluje
Kuba Puchajda

Kuba Puchajda www.puchajda.pl

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Aniu,
z krajów, które wymieniałaś oraz budżetu (5000 PLN za 2 os.?)
,czy też chęci spróbowania nurkowania... najlepszym i tak naprawdę najbardziej rozsądnym wyborem będzie Egipt.

NIE kupisz nic fajnego za 2500 PLN/os. na Wyspach Kanaryjskich lub Cyprze w sierpniu.
W Egipcie, prócz tego, że za te pieniądze znajdziesz najlepszy hotel (z krajów, które wymieniłas), to masz ZDECYDOWANIE najlepsze możliwości nurkowania. (bardzo Ci się tam spodoba... pod wodą oczywiście ;) )
Marcin Guzek

Marcin Guzek dyrektor ds. rozwoju

Temat: co polecacie na podróż poślubną

polecam Malezję na własną rękę (budget trvel)

zwiedzanie
http://podroznik.net/galerie/malezja/malezja.html

nurkowanie:
http://foto.onet.pl/13n8a,4k00wj0bsosv,u.html?V=1
bungalow "na plaży" ok 35PLN/2 os.

bilet do singapuru ~2500PLN z opłatami (widziałem w necie promocję w swissair 1800+opłaty)

jak Cię zainteresuje kierunek, mogę podzielić się doświadczeniami
Marcin Spychała

Marcin Spychała Senior Sales
Executive, Genesys

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Anna Cynamon:
Marcin Spychała:
ja polecam ameryke południową - kolumbię albo jak my - wenezuele:

http://www.naszepodroze.eu/Wenezuela%202007/index.html

pozdrawiam i gratuluje
marcin
Dziękuje.. Oglądaliśmy Wasze zdjęcia i bardzo nam się podobały, a prosos chciałam się zapytać jakim aparatem robiliście zdjęcia?
Obawiam się jednak że na taką podróż nie będzie nas stać, jesteśmy w stanie wydać ok. 5000 zł, wasza podróż wyniosła pewnie dużo więcej..
Pozdrawiam


W biurze podrozy po drogiej stronie mojej ulicy (bez zbednej reklamy;)Wenezuela na 11 noclegow z przelotami jest wyceniona na 3500 pln last minute - plus to co wyda sie na wycieczki na miejscu - bo hotele sa all inclusive (wraz z alkoholami).

Co sie zas tyczy zdjec, to robimy kilkom aaparatami - ale wiekszosc Canonami z serii A7xx - w szczegolnosci A700 i A720 z wskazaniem na ten pierwszy. Plus kilka dodatkowych ustawien i wychodza ładne zdjecia :) Dzieki

konto usunięte

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Witaj Aniu!
Życzę szczęścia przede wszystkim na tej nowej drodze :)))
My właśnie wróciliśmy z "mocno poślubnej "podróży z Wenezueli - wyspa Margarita Warto było polecam, ale braliśmy pod uwagę też Dominikanę i Kubę chcieliśmy się dalej wyrwać.
Jeśli chodzi o nurkowanie to podobno Egipt jest godny polecenia no i z takim budżetem o którym wspominasz powodzenia i udanej podróży :)))
PozdrawiamKarolina Woźniak-Paziewska edytował(a) ten post dnia 09.12.07 o godzinie 16:44
Małgorzata O.

Małgorzata O. Swarovski AG
Liechtenstein

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Justyna Dawiskiba-Spaleniak:
gratulacje :) my planujemy islandie - niestety to droga impreza dlatego chwile jeszcze czekamy... ale na pewno warto


super, naprawde warto! my bylismy w podroz poslubna na Islandii... bylo cudownie! No, ale niestety o lezeniu na plazy trzeba zapomniec:(Małgorzata Orzechowska (Trelewicz) edytował(a) ten post dnia 09.12.07 o godzinie 16:44

Temat: co polecacie na podróż poślubną

ja polecam majorke :)

konto usunięte

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Marcin Guzek:
polecam Malezję na własną rękę (budget trvel)

zwiedzanie
http://podroznik.net/galerie/malezja/malezja.html

nurkowanie:
http://foto.onet.pl/13n8a,4k00wj0bsosv,u.html?V=1
bungalow "na plaży" ok 35PLN/2 os.

bilet do singapuru ~2500PLN z opłatami (widziałem w necie promocję w swissair 1800+opłaty)

jak Cię zainteresuje kierunek, mogę podzielić się doświadczeniami


Sie dopisze do kolegi. Z Sin City do Malezji jedzie sie busem.

Tylko ze ja bym jeszcze dorzucil 150 euro i polecial dalej na Filipiny :)

(wejdz na Google Image Search i wrzuc hasla: El Nido, Palawan, Philippines:)

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Kuba Puchajda:
Aniu,
z krajów, które wymieniałaś oraz budżetu (5000 PLN za 2 os.?)
,czy też chęci spróbowania nurkowania... najlepszym i tak naprawdę najbardziej rozsądnym wyborem będzie Egipt.

NIE kupisz nic fajnego za 2500 PLN/os. na Wyspach Kanaryjskich lub Cyprze w sierpniu.
W Egipcie, prócz tego, że za te pieniądze znajdziesz najlepszy hotel (z krajów, które wymieniłas), to masz ZDECYDOWANIE najlepsze możliwości nurkowania. (bardzo Ci się tam spodoba... pod wodą oczywiście ;) )
Zdaję sobie sprawę z tego że na Kanary to mało ale.. rezerwując w lutym można się załapać na zniżki..
Szczerze mówiąc stawiałam na Egipt właśnie ze względu na ceny i rafe koralową ale mój luby wolałby coś innego...
Może poprostu dołożymy trochę i zdecydujemy się na Kanary..

P.S tak z głębi serca to wolałabym Amerykę Południową, odzywa się we mnie miłość do wszystkiego co "Hispanohablante" ale to byłoby niewykonalne z takim budżetem i to w sierpniu..

Temat: co polecacie na podróż poślubną

Karolina Woźniak-Paziewska:
Witaj Aniu!
Życzę szczęścia przede wszystkim na tej nowej drodze :)))
My właśnie wróciliśmy z "mocno poślubnej "podróży z Wenezueli - wyspa Margarita Warto było polecam, ale braliśmy pod uwagę też Dominikanę i Kubę chcieliśmy się dalej wyrwać.
Jeśli chodzi o nurkowanie to podobno Egipt jest godny polecenia no i z takim budżetem o którym wspominasz powodzenia i udanej podróży :)))
PozdrawiamKarolina Woźniak-Paziewska edytował(a) ten post dnia 09.12.07 o godzinie 16:44
Dzięki bardzo, również życzę szczęścia na wspólnej drodze życia :) Odrobinę zazdroszczę Wam tej Wenezueli ( choć nie wypada), zwłaszcza że od lat uczyłam się hiszpańskiego, no a znajomość języka pomaga znacznie w podróżach...
Pozdrawiam
Robert K.

Robert K. mgr inż. elektryk

Temat: co polecacie na podróż poślubną

A może Bliski Wschód? Syria, Jordania. Albo Maroko. Po co koniecznie proponujecie tak dalekie wyjazdy. Anna ma ograniczony budżet i tego się trzyma.



Wyślij zaproszenie do