Adam Kołodziejczyk

Adam Kołodziejczyk Ojcostwo -
zdecydowanie
najambitniejszy
zakres obowiązków

Temat: Baśka Voda - wrzesień 2012

Witam.
Szukam dużego apartamentu na 8 osób (6 dorosłych i 2 dzieci) w okolicach Baśki Vody. Mam tylko 2 wymagania: blisko wody (do 100m) i grill w ogródku :))
Może macie jakieś sprawdzone namiary?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Adam Kołodziejczyk

Adam Kołodziejczyk Ojcostwo -
zdecydowanie
najambitniejszy
zakres obowiązków

Temat: Baśka Voda - wrzesień 2012

Hmmm - coś zimą ta grupa jest jak śnięta ryba...

Zdaje sobię sprawę, że większość Cromaniaków ma dość pytań typu co polecacie, ale zanim odeślecie mnie z kwitkiem napiszę, że byłem już kilka razy w Chorwacji (Umag, Novi Grad, Pula, Plitivce, Karlovac, Slunj, Privlaka, Makarska) i w większości przypadków byłem w kwaterach polecanych przez kogoś.

Tym razem chciałbym pojechać do Baśki Vody ale może to być Promajna lub Pisak - środkowa dalmacja wygląda tak samo. Z powodzeniem mógłbym pojechać w ciemno i szukać apartamentu na własną rękę, ale po cóż to robić jak mogę poprosić o sprawdzone już namiary.

Jak wpsomniałem wcześniej - mam tylko dwa wymagania: blisko woda żeby dzieci miały krótszą drogę do pokonania a grill bo uwielbiam bałakńską kuchnię z grila i sam chcę gotować.

Zatem jeszcze raz proszę o jakieś namiary (to mogą być dwa apartamenty w jednym domku).
Dziękuję i pozdrawiam,
A.K.
Adam Kołodziejczyk

Adam Kołodziejczyk Ojcostwo -
zdecydowanie
najambitniejszy
zakres obowiązków

Temat: Baśka Voda - wrzesień 2012

Nikt nie był w Baśce Vodzie?
Benny K.

Benny K. Iluzjonista "Nie
słowa lecz czyny
mówią prawdę"-własne

Temat: Baśka Voda - wrzesień 2012

Adam Kołodziejczyk:
Hmmm - coś zimą ta grupa jest jak śnięta ryba...
Hmmmmmmmmmmmmmmmm............
http://www.goldenline.pl/forum/2776570/wyjazd-sierpien...
Magdalena Jędryczka - Tadych

Magdalena Jędryczka -
Tadych
MENADŻER, TRENER
BIZNESU

Temat: Baśka Voda - wrzesień 2012

Przerywam zmowę milczenia....

Byłam tam i mieszkałam w: http://www.chorwacja-apartamenty-hotele.pl/baska-voda_...

Do morza dzieliło nas kilkadziesiąt schodów, chodnik jezdnia i plaża.
Blisko do centrum.

Warunki w domu oceniam na dobre, klimatyzacja w części dziennej, w sypialniach brak.

Jedyny mankament-parking na auto oddalony od domu,na podówrku zaprzyjaźnionego z gospodarzami Chorwata.

Powodzenia:-)



Wyślij zaproszenie do