Monika M.

Monika M. "Świat jest moim
wyobrażeniem..."

Temat: Hyde Park

Żeby nie zaśmiecać i nie offtopować innych wątków przenieśmy wszelkie dyskusje, które nie są bezpośrednio związane z wątkiem wiodącym tutaj :)Monika M. edytował(a) ten post dnia 12.09.11 o godzinie 08:49

Temat: Hyde Park

Bez moderacyjnej opcji "kasuj-wklej" cz "przenieś" tego nie uczynimy. Tylko proszę tego nie traktować jako deklaracji, że chcę być moderatorem. Jestem moderacyjnym antytalenciem.

konto usunięte

Temat: Hyde Park

*Marta P. edytował(a) ten post dnia 10.10.11 o godzinie 10:07
Monika M.

Monika M. "Świat jest moim
wyobrażeniem..."

Temat: Hyde Park

W nawiązaniu do wypowiedzi Pana Ryszarda Mierzejewskiego , którą to wypowiedź można przeczytać w tym miejscu:

http://www.goldenline.pl/forum/1615124/nasze-sukcesy-c...

Drogi Panie Ryszardzie,
Pozwala Pan sobie doprawdy na zbyt wiele.
Sytuację, której kiedyś byłam uczestniczką w Pańskiej grupie..przedstawia Pan nieobiektywnie.Stawia Pan zarzuty...a mnie nawet się już nie chce a i sensu nie widzę,kolejny raz z Panem polemizować.
Proszę odtworzyć wszystkie posty(które zostały tak namiętnie wykasowane) związane z dyskusjami, do których Pan się odwołuje,żeby ludzie mieli możliwość sami wyciągnąć wnioski.
Domyślam się,że wspominając o koleżance Katarzyny..ma Pan na myśli mnie.
Bardzo jednak Pana proszę,żeby mnie Pan więcej w żaden sposób nie "dotykał".
Proszę również,żeby nie dokonywał Pan nadinterpretacji moich wypowiedzi .
Posuwa się Pan bowiem zbyt daleko i kolejna "wycieczka" pod moim adresem może mieć finał poza forum GL. Istnieją jeszcze inne instancje, do których można się zwrócić w takich sytuacjach.Monika M. edytował(a) ten post dnia 12.10.11 o godzinie 14:32

Temat: Hyde Park

Czy temat jest naprawdę wart nadymania? Wg mnie NIE
Monika M.

Monika M. "Świat jest moim
wyobrażeniem..."

Temat: Hyde Park

Łukasz B.:
Czy temat jest naprawdę wart nadymania? Wg mnie NIE
Łukaszu..nie nadymam się,ale sytuacja, jaka miała miejsce kiedyś w grupie "Ludzie wiersze piszą" nie należała dla mnie do przyjemnych .
Nie chcę nawet do tego wracać.
Nie mogę jednak pozostawać obojętna, kiedy publicznie fakty zostają przedstawione niczym w jakimś "krzywym zwierciadle".
W zasadzie może to i na "beczkę śmiechu" zakrawa ,ale w końcu każdy ma jakąś granicę wytrzymałości i własny próg nie nad- a zwyczajnie..wrażliwości.Monika M. edytował(a) ten post dnia 12.10.11 o godzinie 15:03

Temat: Hyde Park

A nie lepiej napisać do GL, żeby znaleźli właściciela, który najwyraźniej porzucił to miejsce? Żeby nie dochodziło do rozmaitych upublicznień i krzywych zwierciadeł. Bo to co się dzieje trochę piaskownicę przypomina.
Monika M.

Monika M. "Świat jest moim
wyobrażeniem..."

Temat: Hyde Park

A może i masz rację..wieczorem napiszę..
Szykuj się na Kandydata!

Temat: Hyde Park

O nie, bo to się znowu skończy anarchią :)

konto usunięte

Temat: Hyde Park

Witajcie,

Jeśli ktoś z Was chciałby zaopiekować się tą grupą, to zachęcam do zgłaszania się w temacie Zmiana założyciela grupy :)

Lech Tkaczyk

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Lech Tkaczyk

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

konto usunięte

Temat: Hyde Park

Romu,
może byś po przenosił swoje wypowiedzi z grupy" Ludzie wiersze piszą"
zostało tam ich jeszcze trochę.
Moje są tam sukcesywnie kasowane. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.11.2013 o godzinie 08:04 z tematu "Nasze wiersze"
Roman O.

Roman O. sam sobie bardem

Temat: Hyde Park

Krystyna B.:
Romu,
może byś po przenosił swoje wypowiedzi z grupy" Ludzie wiersze piszą"
zostało tam ich jeszcze trochę.
Moje są tam sukcesywnie kasowane.

A ostało się tam coś mojego? Pomyślę o tym.... Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.11.2013 o godzinie 08:05 z tematu "Nasze wiersze"

konto usunięte

Temat: Hyde Park

Zajrzyj na Dekadentyzm tam widziałam Twoje wpisy.
Może będzie łatwiej przejrzeć swoje wypowiedzi. Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.11.2013 o godzinie 08:06 z tematu "Nasze wiersze"
Roman O.

Roman O. sam sobie bardem

Temat: Hyde Park

Krystyna B.:
Zajrzyj na Dekadentyzm tam widziałam Twoje wpisy.
Może będzie łatwiej przejrzeć swoje wypowiedzi.

Grupa jest zamknięta dla obcych Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.11.2013 o godzinie 08:06 z tematu "Nasze wiersze"

konto usunięte

Temat: Hyde Park

Ja swoje już zabrałam z tego tematu, tam są jeszcze twoje wpisy. Zostało tez dużo wpisów Michała.
Nie jestem członkiem tej grupy zostałam banowana a moje wypowiedzi są sukcesywnie usuwane było ich 2400 na chwilę obecną pozostało ok.1300.
Przyczyna mojego banowania to prywata.Grupa teraz jest [2 osobowa] czysto towarzyska
.Wszystkie niewygodne osoby zostały usunięte a mnie za karę usuwa się wypowiedzi..Ten post został edytowany przez Autora dnia 29.11.13 o godzinie 20:39 Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 30.11.2013 o godzinie 08:07 z tematu "Nasze wiersze"



Wyślij zaproszenie do