konto usunięte

Temat: romans

co to jest -tak waszymi oczyma?
Marcin Południkiewicz

Marcin Południkiewicz Gotowy na wszystko.

Temat: romans

gatunek literacki, filmowy,(Deux-Sèvres) francuskie miasto w regionie Poitou-Charentes, (Ain) – francuskie miasto w regionie Rodan-Alpy, film z 1930 roku dwukrotnie nominowany do Oscara,

bywa też czymś za plecami męża lub żony, wtedy to inna nazwa zdrady w sumie
czasami kojarzony z puszczalstwem
romans to chyba głównie przygoda miłosna, flirtMarcin Południkiewicz edytował(a) ten post dnia 31.05.10 o godzinie 01:10

konto usunięte

Temat: romans

Marcin Południkiewicz:
gatunek literacki, filmowy,(Deux-Sèvres) francuskie miasto w regionie Poitou-Charentes, (Ain) – francuskie miasto w regionie Rodan-Alpy, film z 1930 roku dwukrotnie nominowany do Oscara,

bywa też czymś za plecami męża lub żony, wtedy to inna nazwa zdrady w sumie
czasami kojarzony z puszczalstwem
romans to chyba głównie przygoda miłosna, flirtMarcin Południkiewicz edytował(a) ten post dnia 31.05.10 o godzinie 01:10
nic stalego?

:))

a jesli trwa dwa lata ?

to co to jest
Marcin Południkiewicz

Marcin Południkiewicz Gotowy na wszystko.

Temat: romans

romansidło
:)

konto usunięte

Temat: romans

Marcin Południkiewicz:
romansidło
:)
telenowela...
Marcin Południkiewicz

Marcin Południkiewicz Gotowy na wszystko.

Temat: romans

obejrzałem raz jedną dla śmiechu
niektórzy reżyserzy komediowych seriali mogliby się nieraz czegoś nauczyć
:D
chociaż pod koniec to przypominała sensacyjny
:)
ale zabawnych scen nigdy nie zapomnę
xD
Beata Konczarek

Beata Konczarek interesuje mnie
praca wylacznie w
branzy opakowan

Temat: romans

Moja kolezanka ma romans trwajacy 17 lat!
Po 9 latach pojawiło się dziecko i wtedy postronnym wydawało się, ze musi dojść do jakiś rozwiazan- nic bardziej mylnego.

Można wiec określić że romans bywa bardzo "trwałą" konstrukcją.
Marcin Południkiewicz

Marcin Południkiewicz Gotowy na wszystko.

Temat: romans

To już nie romans a związek.
:)
Beata B.

Beata B. właściciel, Beata
Brzezicka. Biuro
Brzeziccy

Temat: romans

Beata Konczarek:
Moja kolezanka ma romans trwajacy 17 lat!
Jak książę Karol i Camilla, co?
Paulina O.

Paulina O. Raczej umrzeć stojąc
niż żyć na kolanach

Temat: romans

romans to przygoda między dwojgiem ludzi, dla których liczy się "tu i teraz"; nie ma, jak to bywa w związku, planów na przyszłość; "co będzie, to będzie, a teraz cieszmy się tym, co mamy"
Marcin Południkiewicz

Marcin Południkiewicz Gotowy na wszystko.

Temat: romans

Czyli to dziecko było wpadką pewnie i postanowili przedłużyć znajomość z Jego powodu.
Ale mogę się tylko domyślać, może planowali a może nie.
Paulina O.

Paulina O. Raczej umrzeć stojąc
niż żyć na kolanach

Temat: romans

jeśli jest już dziecko, to nie ma mowy o romansie, bo trzeba powziąć jakieś działania mające na celu wychowanie go, a to już wiąże się z dalekosiężnymi planami; zresztą, żaden człowiek nie wytrzymałby kilkuletnich relacji partnerskich bez ustalania jakichkolwiek planów; weźmy chociażby wspólne mieszkanie; nie da się tak po prostu w tej sytuacji niczego nie ustalić, niczego nie planować
Beata Konczarek

Beata Konczarek interesuje mnie
praca wylacznie w
branzy opakowan

Temat: romans

O święta naiwności!

Nie ma tam mowy o planach. On ma zonę i od 17 lat od niej odchodzi.
A dziecko? Dziecko sądzę, że było zaplanowane przynajmniej przez jedną stronę, w nadziei że zmusi drugą stronę do rozwiazan. Rozwiązan i tak nie było.

Patrzac z boku najbardziej przykre jest to, ze ta dziewczyna ma cały czas związane ręce.
Sama sobie nie daje przyzwolenia (wszyscy inni są nie tacy) i on jej nie daje przyzwolenia na inny związek.
Rozpoczeło się to gdy miała trochę ponad 20 lat, teraz jest po 40.
Dla mnie to horror.
Paulina O.

Paulina O. Raczej umrzeć stojąc
niż żyć na kolanach

Temat: romans

romansem może to i było kiedyś, a teraz to juz chyba jest uzależnienie; zupełnie nie rozumiem tych relacji; i jakoś wierzyć mi się nie chce, że przez te 17 lat jego żona nie dowiedziała się o nich
Beata Konczarek

Beata Konczarek interesuje mnie
praca wylacznie w
branzy opakowan

Temat: romans

Paulina O.:
romansem może to i było kiedyś, a teraz to juz chyba jest uzależnienie; zupełnie nie rozumiem tych relacji; i jakoś wierzyć mi się nie chce, że przez te 17 lat jego żona nie dowiedziała się o nich
A jakże, wiedziała.
Nawet parę razy miała pogadanki dydaktyczne z moją koleżanką.
Beata B.

Beata B. właściciel, Beata
Brzezicka. Biuro
Brzeziccy

Temat: romans

Beata Konczarek:
A jakże, wiedziała.
Nawet parę razy miała pogadanki dydaktyczne z moją koleżanką.
Dla mnie to jest ten sam mechanizm psychiczny co w rodzinach z dziećmi wykorzystywanymi seksualnie. Prawie zawsze matka o tym wie, ale przyzwala.
Agnieszka R.

Agnieszka R. świat gadżetów!

Temat: romans

Paulina O.:
romansem może to i było kiedyś, a teraz to juz chyba jest uzależnienie; zupełnie nie rozumiem tych relacji; i jakoś wierzyć mi się nie chce, że przez te 17 lat jego żona nie dowiedziała się o nich
zdarza się, że żona nie wie. znam takie przypadki.
zdarza się również, że wie i akceptuje póki mąż jest przy niej. nie pozwoli mu odejść. znam takie układy i nie współczuję już żadnej ze stron, to że tak mają jest ich świadomą decyzją.
Agnieszka R.

Agnieszka R. świat gadżetów!

Temat: romans

Beata Konczarek:
O święta naiwności!

Nie ma tam mowy o planach. On ma zonę i od 17 lat od niej odchodzi.
A dziecko? Dziecko sądzę, że było zaplanowane przynajmniej przez jedną stronę, w nadziei że zmusi drugą stronę do rozwiazan. Rozwiązan i tak nie było.

Patrzac z boku najbardziej przykre jest to, ze ta dziewczyna ma cały czas związane ręce.
Sama sobie nie daje przyzwolenia (wszyscy inni są nie tacy) i on jej nie daje przyzwolenia na inny związek.
Rozpoczeło się to gdy miała trochę ponad 20 lat, teraz jest po 40.
Dla mnie to horror.
dla mnie to nie tylko horror, ale również ogromna naiwność ze strony kobiety, która będąca w układzie z żonatym mężczyzną, mająca z nim dziecko uważa że jest z nim w zwiazku.

konto usunięte

Temat: romans

Agnieszka Handke-Kufel:
Dla mnie to horror.
dla mnie to nie tylko horror, ale również ogromna naiwność ze strony kobiety, która będąca w układzie z żonatym mężczyzną, mająca z nim dziecko uważa że jest z nim w zwiazku.

słowem widziały gały co brały....
kolejny dowód na to że nie wolno budować szczęścia na czyimś nieszczęściu... ot co:)
Joanna Małgorzata W.

Joanna Małgorzata W. Wiceprezes
Zarządu/Dyrektor
zarządzający J4J Sp
z o.o.

Temat: romans

Znowu temat zdrady?:)
Dzisas temat wieczny...

A romans?
To coś wiecej niz skok w bok - to zdrada,którą cechuje przede wszystkim fakt, że istnieją emocje.

Następna dyskusja:

Romans/związek w pracy...




Wyślij zaproszenie do