konto usunięte

Temat: Ile godzin pracujecie?

ja pracuję z przerwami na sen, dlatego przynajmniej w jeden dzień, w tygodniu staram się wyspać :)

konto usunięte

Temat: Ile godzin pracujecie?

nie wiem ile godzin pracuję. w dodatku robię to w jakimś chocholim systemie: siedze do 4, 5 rano, śpię do 10-11, pracuję do 13.30, po czym zaczynam robić za kierowcę mojej córki. jeśli zajęcia sa blisko lub w domu, do wieczora siadam do kompa kilkanaście razy na kilkanaście minut... po czym, po 21 siadam do pracy. nie jest dobrze. a jak źle, to do poczytania:
http://testree.wordpress.com/2010/10/06/pracoholizm-ko...
Wawrzyniec W.

Wawrzyniec W. Pokazuję jak
pracując z domu,
łącząc prace na
etacie lub ...

Temat: Ile godzin pracujecie?

Ja pracuje w południowokoreańskim systemie, czyli od 10-12h dziennie + studia + ćwiczenia fizyczne, wiec jak pośpię sobie dłużej niż 6h to mogę mówić o szczęściu. Zresztą wychodzę z założenia, że wyśpię się jak umrę. Szkoda życia na sen, a jak praca jest satysfakcjonująca to nic tylko dziękować :D

konto usunięte

Temat: Ile godzin pracujecie?

480 minut :-)
Mateusz Kurleto

Mateusz Kurleto Szukamy wybitnych
talentów do
świetnego zespołu IT
w Gdańsku

Temat: Ile godzin pracujecie?

18h/dobę serio? No to ja nie wiem kto Was zatrudnia... Człowiek ma możliwości jakie ma i nie da się efektywnie pracować non-stop z takim obłożeniem. Chyba, że piszecie tutaj o wszystkich czynnościach luźno związanych z pracą typu "czytam książkę" "piszę na GL-u" a nie o realizacji stricte zadań projektowych.
Polecam TimeManagement:) taki nakład pracy dzień w dzień po prostu się nie opłaca z punktu widzenie efektywności.

konto usunięte

Temat: Ile godzin pracujecie?

pracuję tyle ile chcę lub ile trzeba - choć to na jedno wychodzi :))

konto usunięte

Temat: Ile godzin pracujecie?

jeśli ktoś pracuje więcej niż chce to nie ma się czym chwalić... znaczy, że rzeczywiście przydałoby się szkolenie z optymalizacji wykorzystywania czasu :)
no ale wszystko jest kwestią życiowych priorytetów :) - jak chcemy spędzić całe życie w pracy to nikt nikomu nie zabroni.Marcin S. edytował(a) ten post dnia 14.12.10 o godzinie 22:26

konto usunięte

Temat: Ile godzin pracujecie?

Mateusz Kurleto:
18h/dobę serio? No to ja nie wiem kto Was zatrudnia... Człowiek ma możliwości jakie ma i nie da się efektywnie pracować non-stop z takim obłożeniem. Chyba, że piszecie tutaj o wszystkich czynnościach luźno związanych z pracą typu "czytam książkę" "piszę na GL-u" a nie o realizacji stricte zadań projektowych.
Polecam TimeManagement:) taki nakład pracy dzień w dzień po prostu się nie opłaca z punktu widzenie efektywności.

Bo widzisz czasami jest tak, że trzeba samodzielnie wszystko policzyć, analizować i wyciągnąć wnioski. A później możesz się uśmiechnąć kiedy zobaczysz jak ktoś kopiuje efekt Twojej pracy.
Kogo mam na myśli ? Polskich licencjonowanych mistrzów świata. Do nich skieruj to pytanie. Najlepiej na serio. Albo napisz do Pomoc GL. Tam udzielają najlepszych porad. W każdym temacie.
Pomimo wszystko pozdrawiam i załączam wyrazy szacunku.
Z poważaniem
AF (zwolennik dywidend)

konto usunięte

Temat: Ile godzin pracujecie?

24h/24h 7 dni w tyg
Piotr M.

Piotr M. Lubię to, co robię.

Temat: Ile godzin pracujecie?

Jak wam to powiedzieć - ja pracuje 3 czasem 4 dni w tygodniu po około 4-5 godzin dziennie. Mam własną działalność gospodarczą, zarabiam miesięcznie na czysto (po potrąceniu kosztów np zakupu samochodu, benzyny, delegacji) około 5.000,00 PLN. Wystarcza mi to na spokojne życie i zwiedzanie europy.

Ja mam 39 lat mój synek ma niecałe 3 - czy jeszcze kiedyś się to powtórzy???
Mariusz Czerwiński

Mariusz Czerwiński Szukam pracy:
Diagnozy nadużyć
kredytowych, Audyty
umów k...

Temat: Ile godzin pracujecie?

Bardzo różnie. Czasami 17-18/24, zdarza się 6 godz. snu, w sytuacjach spiętrzeń wyjazdowych, a czasami zaszywam się w miejscu, gdzie psy szczekają "du***i, odsypiam, a następnie pełna rekreacja, zero komputera, numer prawie niedostępny.

Zła organizacja lub zarządzanie czasem? Skądże, najzwyczajniejsze spiętrzenie zleceń.

konto usunięte

Temat: Ile godzin pracujecie?

Pracując na etacie było to jakieś 8-12 godzin dziennie.. W chwili obecnej, nie mając stałej pracy i zajmując się własnym projektem który dopiero ma przynieść mi jakiekolwiek zyski "pracuję" od 10 rano do najczęściej 2 w nocy.. Użyłem cudzysłowiu, gdyż po pierwsze szukam pracy i mój projekt traktuję na zasadzie "zrobię co mogę ale jak nie wypali to i tak szukam etatu" a po drugie przerwy robię sobie kiedy chce i na co chce..

Czytając jednak wypowiedzi tutaj zastanawiam się, kiedy wydajecie zarobione pieniądze.. Spędzając w pracy 12-16 godzin dziennie nie ma czasu ani na pożądny sen, ani na rodzinę, ani na rozrywki.. A to wszystko jest niezbędne do efektywnej pracy..Artur Smolicki edytował(a) ten post dnia 11.01.11 o godzinie 16:33
Michał Kamuda

Michał Kamuda szukajeksperta.com

Temat: Ile godzin pracujecie?

18 godzin dziennie? Gdzie życie? Kolega zadał dobre pytanie - co robicie z pieniędzmi? ;-) Ja pracuję po to, by żyć, a nie żyję by pracować. Są rzeczy ważne i ważniejsze, ale oczywiście dla wielu z was, to praca może być najważniejsza.
Paweł Krzycki

Paweł Krzycki www.pawelkrzycki.pl

Temat: Ile godzin pracujecie?

Marcin S.:
jeśli ktoś pracuje więcej niż chce to nie ma się czym chwalić... znaczy, że rzeczywiście przydałoby się szkolenie z optymalizacji wykorzystywania czasu :)
no ale wszystko jest kwestią życiowych priorytetów :) - jak chcemy spędzić całe życie w pracy to nikt nikomu nie zabroni.Marcin S. edytował(a) ten post dnia 14.12.10 o godzinie 22:26

dokładnie. Każdy z nas ma do zagospodarowania 24 godziny dziennie. Praca jest ważna, ale w życiu trzeba mieć też czas dla rodziny i na odpoczynek. Warto zadać sobie pytanie: czy pracując dużo jesteśmy szczęśliwi? jeżeli tak to jest ok. Jeżeli żyjemy w ciągłym stresie i nie możemy przestać myśleć o pracy to znaczy, że coś trzeba zmienić;)
Nie ma sensu poświęcać całego życia na pracę, bo nie o to chodzi. Można żyć inaczej;)

---------------------------------
http://pawelkrzycki.pl

Temat: Ile godzin pracujecie?

Andrzej Filipek:
Bo widzisz czasami jest tak, że trzeba samodzielnie wszystko policzyć, analizować i wyciągnąć wnioski. A później możesz się uśmiechnąć kiedy zobaczysz jak ktoś kopiuje efekt Twojej pracy.

Trochę to słabe. Ja osobiście boję się wyników takiej pracy, bo bez weryfkacji podejścia i zderzenia wstępnej koncepcji z innymi bardzo łatwo przyjąć uproszenia, które są po prostu nieakceptowalne lub po prostu błędne.

Może powinieneś częściej konfrontować swoje pomysły z innymi członkami zespołu? Najpierw opracuj i zderz z zespołem wizję produktu końcowego i dopiero zabieraj się do pracy operacyjnej, może to pozytywnie wpłynąć na czas pracy nad produktem ;-) I będzie okazja się wyspać...

P.S. W Doradztwie nie chodzi o to ile pracujesz tylko jak pracujesz ;-)

konto usunięte

Temat: Ile godzin pracujecie?

5 godzin dziennie
Jacek Janota

Jacek Janota Zapraszam do
współpracy.

Temat: Ile godzin pracujecie?

Powiem wprost
Widzę tutaj spora grupę ludzi, którzy
albo kwalifikują się na leczenie
albo ściemniają i koloryzują
albo są w d...e z zasadami organizacji czasu pracy.

najważniejsze pytanie czy te czasy, które są wymieniane to czasy poświęcane na prace, czy ogólnie,na przebywanie w pracy, bo to duża różnica.

Ja jak słyszę że ktoś pracuje 12h dziennie to ok, da się to pociągnąć ale tylko jakiś czas. 3-4 lata w najlepszym wypadku 5-6 lat a potem zaczynamy siadać. A gdy ktoś mówi mi o 18h/24h to już zaczynam się rozglądać za kaftanem.
Po tym okresie, tych kilku lat pracy po 12h/24h, jazda na ze sobą na złom. Zdrowie siada, siwienie, łysienie, wielu dopada "deprecha" (trudno się dziwić całe życie robią to samo), jedyna odskocznią są raz na rok 2 tygodniowe wakacje w Egipcie czy Dubaju, na których myślą o pracy.
W wieku 40 lat są wyeksploatowani i jadą na jakiś prochach uspokajających i innych badziewiach byle wyrobić normę a wątrobę się kupi za premię... Rodzina jest od święta, przyjaciół nie ma, a jak są to tylko Ci z pracy (a każdy z tych przyjaciół utopi Cie w łyżce wody aby tylko dostać stołek na którym siedzisz), hobby, marzenia zostają zdeptane przez nich samych... spoko, fajnie to wygląda.
WITAMY NA WYŚCIGU SZCZURÓW? ale ja dziękuję, chyba że w roli KOTA ;)

Może trzeba się zastanowić czy aby warto tracić życie na takie coś?

konto usunięte

Temat: Ile godzin pracujecie?

Całkowicie zgadzam się z poprzednikiem. Oczywiście ilość godzin faktycznie spędzonych w pracy może mieć przełożenie na wynagrodzenia ale wyłącznie gdy jest to praca na akord. A kończy się właśnie tak jak opisano wcześniej. Praca ma być przede wszystkim wydajna i jezeli zajmuje ona kilka a nie kilkanaście godzin przynosząc tym samym wymierne korzysci to gratuluje. W przeciwnym wypadku po prostu nalezy zastanowić się nad sobą i organizacją czasu pracy.
Pozdrawiam,
KamilKamil Kowalski edytował(a) ten post dnia 03.04.11 o godzinie 11:36
Andrzej Urbański

Andrzej Urbański DORADCA | MANAGER |
PRZEDSIĘBIORCA |
www.bcau.pl

Temat: Ile godzin pracujecie?

O firmie myślę codziennie. Wymyślam, tworzę, kopiuję i uczę się dla niej 24/7.

Ile czasu spędzam w pracy? Zazwyczaj 8 godzin. Ile godzin pracuję z pełną intensywnością? Średnio około 3-5 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Zawsze są wyjątki (np.: praca w weekend czy po godzinach pracy biura).
Jacek R.

Jacek R. UK Branch Manager at
SMT Software

Temat: Ile godzin pracujecie?

czytając te wypowiedzi, mam wrażenie że zaraz któś żeby zrobić wrażenie napisze 36/24h! i doda "i robię to dla przyjemności".

Coż, liczą się efekty, a nie ilość godzin.



Wyślij zaproszenie do